Dzień dobry, 20 minut po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej Vibin delikatnie cofnęła mi się treść p
1
odpowiedzi
Dzień dobry, 20 minut po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej Vibin delikatnie cofnęła mi się treść pokarmowa do gardła (nie wymiotowałam!). Coś zostało mi w gardle więc popiłam to wodą. Czy skuteczność jest obniżona?
Nie powinno to wpłynąć na skuteczność antykoncepcji. Jeśli dolegliwości będą się powtarzały to proszę omówić to z lekarzem podczas najbliższej wizyty.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.