Dziękuję za radę, udam się z tym do fizjoterapeuty. Zapomniałem dodać że odczuwam również lekki ból
Dziękuję za radę, udam się z tym do fizjoterapeuty. Zapomniałem dodać że odczuwam również lekki ból i dyskomfort w obszarze między łopatkami, właśnie tam gdzie najbardziej mi strzela. Czy wykonać jakieś dodatkowe badania przed wizytą u fizjoterapeuty?
3 odpowiedzi
Jeśli zajdzie taka potrzeba to terapeuta zaleci konkretne badania lub konsultacje z innymi specjalistami.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Fizjoterapeuta na pierwszej wizycie wykona badanie i ocenę stanu funkcjonalnego. Jeśli potrzebne będzie rozszerzenie diagnostyki na pewno zostanie Pan o tym poinformowany.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

