Dzieci problem

6 odpowiedzi
Witam mam problem z dziecmi i moją byłą partnerką . Dzieci kłamią oszukują itp. Czy mogę umówic się na wizytę ?
Proszę dzwonić do Instytutu EMPIRIA.PL, kontakt na stronie www instytutbadanpsychologicznych.pl

Zapraszam, najlepiej porozmawiać o relacjach podczas spotkania.
Oczywiście, zapraszam. Proszę się także zastanowić w jakiego rodzaju pomocy Pan oczekuje.
Pozdrawiam
Oczywiście jak najbardziej jest to problem do psychoterapii z jednym zastrzeżeniem, że bierze Pan pod uwagę,że problem może lelżęć RÓWNIEŻ ale NIE TYLKO po Pana stronie i wymagać to będziej jakiejś pracy nad sobą /swoicm zachowaniem. zapraszam tylko proszę napisać do wcześniej kiedy, bo na kalendarz ZL.pl nakładają sie moi pacjenci, których nie zawsze wprowadzeni są do grafiku i chciałbym uniknąć nadpisywania na te same terminy. pozdrawiam serdecznie, MG
Witam.
Zapraszam na wizytę konsultacyjną. Proszę umówić się na wizytę za pośrednictwem kalendarza on line lub dzwoniąc bezpośrednio do rejestracji.
Pozdrawiam serdecznie.
Witam, oczywiście. Zapraszam. Na pierwszej wizycie rozpoznamy sytuację, ustalimy cele, które chce Pan osiągnąć i ustalimy w jaki sposób będziemy kontynuować terapię - indywidualnie, czy partnersko lub rodzinnie. Zaproponuję Panu również pierwsze strategie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.
Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.