Duzo tutaj mowy o leku i nerwicy itd. Ja od wielu lat borykam sie z nerwica i ciaglym lekiem

3 odpowiedzi
Duzo tutaj mowy o leku i nerwicy itd. Ja od wielu lat borykam sie z nerwica i ciaglym lekiem o wszystko,doslownie o kazdy moment mojego zycia o dzieci o wnuki o to ze umre . Tak mnie to nakreca,ze w nocy nie spie. Odwiedzilam już kilku psychiatrow i zaden mi nie pomogl. Kazdy przepisywal inne leki np lorafen,estazolam,lerivon,promolan, a ostatnio cital. Moje nadzieje na wyleczenie spelzly na niczym. Jak wybrac odp lekarza ,ktory zechce rzeczywiscie zajrzeć w glab mojej choroby,jak???? Mieszkam w Toruniu i jest tutaj wielu specjalistów, jak wybrac tego ,ktory zechce mi na prawdę pomoc.....jestem juz wyczerpana i wyzuta z sil witalnych. Pomozcie mi odzyskac wiare w lekarza......prosze!!!!!!!! Chce zyc i cieszyć sie zyciem jak kiedys ,czy to jest jeszcze mozliwe mam 58 lat.
Bardzo dobre rezultaty przynosi połączenie leków i psychoterapii. Jeśli do tej pory odwiedziła Pani kilku psychiatrów i tylko brała Pani leki to prawdopodobnie było to pomocne jeśli chodzi o obniżenie napięcia odnośnie objawów, nie lecząc jednak samej ich przyczyny. Proszę wybrać specjalistę do, którego będzie miała Pani zaufanie lub, którego ktoś może Pani polecić.
W obecnej sytuacji jest wiele możliwości. Jeśli nie znajdzie Pani psychoterapeuty, który może przyjmować w gabinecie w Toruniu, może się Pani zdecydować na psychoterapie on-line i nie ograniczać się do miasta, w którym Pani mieszka. Psychoterapia on-line również przynosi dobre efekty.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego
Marzena Pawlik
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Szanowna Pani,
Wspomina Pani o wielu wizytach u lekarzy w tym psychiatrów, jednak czy próbowała Pani skorzystać z pomocy psychologa? Jeżeli byłaby Pani zainteresowana serdecznie zapraszam na konsultację online, po wstępnej rozmowie i poznaniu Pani dolegliwości psycholog z pewnością postara się dobrać odpowiednią i przede wszystkim skuteczną technikę pracy terapeutycznej, da Pani zrozumienie i pozwoli odzyskać nadzieję na wyleczenie,
Pozdrawiam
mgr Agata Bukowska
Szanowna Pani,
z tego, co Pani pisze, leczenie farmakologiczne nie przyniosło oczekiwanych przez Panią rezultatów. Szuka Pani lekarza, który rzeczywiście "chce zajrzeć w głąb Pani choroby". Być może taką osobą jest psycholog, psychoterapeuta. Z jego pomocą może Pani przyjrzeć się swoim lękom, poznać ich przyczyny i mechanizmy ich powstawania, oswoić je trochę i zmniejszyć ich wpływ na Pani życie. Na pewno efektywna praca nad tymi aspektami pomoże Pani odczuwać większą radość z życia, pełniej realizować swoje potencjały i czerpać z tego, co przynosi każdy kolejny dzień. Spotkania mogą się odbywać w gabinecie lub online, jak Pani wygodniej. Pozdrawiam i życzę Pani wszystkiego dobrego!