dostalem z womp skierowanie do indywidualnego psycholog na czym takie badanie polega

2 odpowiedzi
dostalem z womp skierowanie do indywidualnego psycholog na czym takie badanie polega
Nie pisze Pan, co jest podstawą tego skierowania. Mogę tylko domyślać się, że zebrał Pan ilość punktów przekraczającą dozwolony limit lub zatrzymano Panu prawo jazdy za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Badanie psychologiczne odbywa się w trzech etapach- najpierw psycholog sporządza z Panem wywiad na temat Pana chorób somatycznych, stosowanych leków, używek, wcześniejszych wypadków z Pana udziałem, leczenia neurologicznego, psychiatrycznego, odwykowego. Wywiad ten będzie przeprowadzony w formie ustnej lub pisemnej, proszę jednak pamiętać o szczerym odpowiadaniu. Zatajenie jakichkolwiek informacji lub wprowadzenie w błąd może wiązać się z pociągnięciem Pana do odpowiedzialności przed sądem. Drugi etap to badania testowe - otrzyma Pan pytania dotyczące Pana osobowości, przemyśleń na temat świata i życia, do których będzie Pan musiał odnieść się zgodnie z "kluczem". Trzeci etap to badanie testowe na maszynach, które zbadają Pana sprawność motoryczną - szybkość reakcji, spostrzegawczość, koncentrację. Życzę powodzenia,Dominika Wieland-Lenczowska

Badanie ma na celu zdiagnozowanie co jest wynikiem, np złego samopoczucia, znalezieniem zrodła niepokojących myśli, emocji i zachowań oraz redukcję objawów, które utrudniają codziennie funkcjonowanie poprzez korzystanie z narzędzi z różnych źródeł