Doprowadzam do kłótni z zona tak długo dopóki nie zacznie płakać każe się jej wyprowadzić a po chwil

5 odpowiedzi
Doprowadzam do kłótni z zona tak długo dopóki nie zacznie płakać każe się jej wyprowadzić a po chwili chcę by została. Ona mówi że się mnie boi, małżonka choruje na silną depresję. Obawiam się ze Jest to zaburzenie osobowości. Kocham moja żonę ale nie potrafię się nie kłócić. Wszystko musi być po mojemu. Obrażam ja chcąc żeby cierpiała. Lecz z innymi ludźmi lub rodzina dogaduje się świetnie . Tryskam energią ale przy niej nie .. proszę o pomoc
Witam,

To co mi pozostaje jako pomoc dla Pana, to zaprosić Pana na terapię. Ważnym jest fakt, że zauważa Pan swoje postępowanie i na tym należałoby zacząć budować pracę.

Pozdrawiam, Magdalena Pstrągowska

Relacja z żoną jest bardzo wyjątkową relacją, wywołuje w Panu szczególnie silne emocje, które prawdopodobnie uruchamiają jakiś wzorzec zachowania, relacji z Pana przeszłości. Czy doświadczał Pan już wcześniej, w relacji z kimś innym takich przeżyć? Ten wzorzec niszczy Państwa związek. Zachęcam by zgłosili się Państwo na konsultację do psychoterapeuty, który pracuje z parami by rozważyć najlepszą dla Państwa pomoc, formę terapii... Czy czuje się Pan gotowy by podjąć pracę psychoterapeutyczną? Czy żona jest pod opieką psychiatry, psychologa skoro cierpi na depresję? Nie musicie Państwo być z tym problemem sami! Zaproście specjalistę by pomógł Wam z tym sobie poradzić. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Schab
Zapraszam na konsultację do Ośrodka.l
To, że żona ma silną depresję niestety nie dziwi :) W sytuacji tak dużego braku stabilności i oparcia... Przyczyn Państkiego zachowania może być wiele. Nie jest to jednak praca niemożliwa i dość szybko może przynieść zaskakująco dobre efekty. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne w gabinecie lub on-line.
Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty. Myślę , że to najlepsze wyjście , żeby uzyskać adekwatną pomoc.Pozdrawiam i zapraszam na konsulttacje