Długie schylanie się powoduje może nie straszny ból tylko dyskonfort i przysiady z martwym ciągiem i

8 odpowiedzi
Długie schylanie się powoduje może nie straszny ból tylko dyskonfort i przysiady z martwym ciągiem i wiosłowanie przytwarzaja mi ból na drugi dzień
Wymienione objawy sugerują obecność sklejeń i przeciążeń mięśniowo-powięziowych w okolicy pośladków i powięzi piersiowo-lędźwiowej , może to być także wynik przeciążenia stawów w odcinku lędźwiowym jednak wtedy dolegliwości były by bardziej jednostronne i punktowe. Wizyta u fizjoterapeuty rozwiąże problem.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
A jakie jest pytanie?
Opis może wskazywać na przeciążenie mięśni grzbietu oraz słabe mięśnie brzucha. Pozycje do siedzenia , spania oraz technika wykonywanych ćwiczeń do poprawy ????????
Proszę udać się do fizjoterapeuty pod którego okiem zostanie dobrany właściwy trening. Opisany przez Pana albo jest niewłaściwie wykonywany albo zbyt duża intensywność. Na odległość ciężko coś więcej doradzić.
Objawy pochodzą najprawdopodobniej ze spiętych mięśni grzbietu i/lub podraznionego dysku. Dobry fizjoterapeuta powinien to rozeznać podczas wizyty i badania. Pozdrawiam
Schylanie i martwy ciąg mocno przeciągają kręgosłup lędźwiowy proszę zapytać instruktora jak dobrze technicznie to robic jeżeli powodują dyskomfort albo coś się dzieje z kręgosłupem albo tylko jest problem z nieprawidłowo wykonywanym cwiczeniem
Może wynikać to z zaburzenia aktywacji mięśni oraz techniki. Ruch obrotowy powinien zachodzić w stawie biodrowym przy stabilnym kręgosłupie w martwym ciągu. Podczas wioslowania ważne jest ustawienie łokci. Proszę przeanalizować technikę z trenerem personalnym i zwrócić uwagę na detale.
Dzień Dobry, zachęcam do skorzystania z usług fizjoterapeuty. Fizjoterapeuta zbierze pełen wywiad, wykona badanie funkcjonalne, ustali przyczynę problemu oraz wdroży plan leczenia.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.