Dlaczego pomimo brania leków od psychiatry objawy nie ustępują w ogóle czyli zawroty głowy, pulsowan

1 odpowiedzi
Dlaczego pomimo brania leków od psychiatry objawy nie ustępują w ogóle czyli zawroty głowy, pulsowanie Z tylu głowy, uciski, mrowienie w głowie, nudności, kołatanie serca, drżenie ciała i wiele innych. Trwa to 7 mc dzień w dzień przez cały czas.
Od 4 mc biorę elicea 10 mg i od tygodnia noc ketilept retard 200mg. Dodatkowo positivum i magnez. Od kardiologa mam bibloc 2,5 mg z e względu na wysoki puls i kołatanie serca. Boje sie że mam coś w głowie guza czy tętniaka dlatego leki nie pomagają. Tk głowy miałam 4 lata temu i nic nie wyszło. Mam pośrednie cechy dyskopatii w kręgosłupie szyjnym i może to od tego. Mam wrażenie że lekarze mnie zbywaja mówiąc że to nerwica. A psychiatrzy każą robić kolejne badania które mnie jeszcze bardziej stresuja. Ja naprawdę dzień w dzień źle się czuję.
Przyczyną braku poprawy po leczeniu może być zbyt mała dawka leku Elicea lub ten lek po prostu Pani nie pomaga (co często się zdarza). Jeśli oi 4 miesiącach brania leków nie ma poprawy, to warto porozmawiać z lekarzem prowadzącym na temat zmiany leczenia. Może być też tak, że dolegliwości związane są ze stanem somatycznym organizmu. Najczęstsze przyczyny dolegliwości nerwicowych to zaburzenia pracy tarczycy, niedobory witamin, zaburzenia gospodarki węglowodanowej, stan zapalny w organizmie (najczęściej zalecam pacjentom wykonać badania krwi: TSH, fT3, fT4, anty TPO, anty TG, poziom wit. D3 i B12, hsCRP, glukozę i insulinę na czczo).