Czy takie zmiany sie leczy ?,nie moge pracowac

1 odpowiedzi
Nie moge pracowac ciagle zmeczenie bóle Lewostrone. MR kregosłupa 3 odcinki: Obnizenie wysokosci trzonu L4 w czesci tylno-lewo bocznej z 28 do 22mm dyskretne takze w trzonach L3 i L2 na poziomie L3-L4, L4-L5, L5-S1 niewielkie zmiany typu bulging tarcz miedzy kregowych bez cech konfliktu ze strukturami nerwowymi.Struktura najpewniej torbiel,w miaszu nerki lewej. Niewielka lewostrona skolioza kregoslupa TH w odcinku dolnym o miernym nasileniu.Osteofitoza lewoboczna na poziomie TH9-TH11. Przy blaszcze granicznej dolnej trzonu kregu TH8 slabo widoczne ognisko o sygnałach podwyzszonych w sekwencji SET1 FSET2,wytłumiajace sie w sekwencji FS odpowiadajace niewielkiemu naczyniakowi lub ogniskowemu stłuszczeniu. Na poziomach C2-C3-C4 niewielkie bulgingi tarcz miedzykregowych z dyskretnymi letarilzacjami lewobocznymi bez cech konfliktu ze strukturami nerwowymi Zapis EEG nieprawidlowy,czynosc napadowa, obecne patologiczne objawy piramidowe w konczynach gornych. Czy da sie mnie jakos wyleczyc abym mogl pracowac,albo moze nalezy mi sie renta socjalna ?
Zdolność do pracy zależy u Pana od jej charakteru. Kręgosłup wymaga dobrego terapeuty, który zna i stosuje nowoczesne metody terapii manualnej. Natomiast co do objawów piramidowych i zapisu EEG - konieczna konsultacja neurologiczne. Życzę zdrowia AŻ