Czy tabletki Permem Sex Appetite są preparatem bezpiecznym na tyle by móc bez konsultacji lekarskiej

2 odpowiedzi
Czy tabletki Permem Sex Appetite są preparatem bezpiecznym na tyle by móc bez konsultacji lekarskiej zacząć zażywać w celu podniesienia libido i zwiększenia ochoty do seksu. Mąż ma obniżony testosteron, miał robione badania, niestety dalszego leczenia nie chce się podjąć bo jak twierdzi po lekarzach z tym nie będzie chodzić, że sam sobie poradzi. Na siłę nie mogę go do tego zmusić, nawet gdy jest świadomy problemu, jego obniżonej potencji. Pytanie jest takie czy mogę być pewna tych tabletek podsuwając mu je delikatnie, sugerując że te tabletki mogą mu pomóc, z tego co wyczytałam w różnych źródłach są dobre jeśli stosuje się przez jakiś okres, czasu, przynoszą jakieś efekty, przy stosowaniu regularnym, czy mogę być pewna co do tych tabletek czy biorąc je nagle nie zacznie mu stawać w niespodziewanych momentach, czy nie mają one znów właściwości powiększających, nie chciałabym by zadziałało jak typowa wiagra ani też by mu to jakoś zaszkodziło i przyniosło to odwrotny skutek, chciałabym wzmocnić jego witalność seksualną, zwiększyć jego libido, jego ochotę na seks, podobno buzdyganek Turnera difussa wyzwala pożądanie oraz apetyt na seks, podnosi też testosteron, głównie dlatego się nimi zainteresowałam, dodam że na co dzień mąż pracuje fizycznie, praca jest stresująca, męcząca od dłuższego czasu o tych sprawach nie myśli, nie współżyjemy, choć ma świadomość tego problemu to po lekarzach nie chce chodzić. bardzo proszę o opinię, jakieś szersze informacje co do tego leku, czy mogę być pewna co do tych tabletek, jeśli bym zasugerowała by je spróbował, proszę o jakieś wskazówki, bardzo polegam na opinii specjalistów. Bardzo proszę o pomoc
Viagra nie jest szkodliwym preparatem - a stosowana wg zaleceń lekarza jest środkiem, który wielu parom przywrócił radość z seksu. Jestem przekonana, że farmakoterapia powinna być stosowana po konsultacji z lekarzem. Powodzenia!

Przyznam się, że się trochę ubawiłem tym Pani listem. Jeżeli Pani wierzy w to, że jakiś Permen czy Buzdyganek pomoże w czymkolwiek, to powiem, że pomoże jak umarłemu kadzidło. Są to suplementy diety, skuteczność znikoma, jeśli nie zerowa. Sprawdziłem w praktyce. Nić mu po tym "nie zacznie stawać" ani nie wzmocni witalności. Szkoda tylko pieniędzy.
Szkoda, że Pani mąż nie ma zaufania do lekarzy. Ale leczyć się należy lekami sprawdzonymi na skuteczność i bezpieczeństwo, na receptę.
Co z tego że Permen czy Buzdyganek można kupić w aptece. Tam sprzedaje się mnóstwo suplementów diety z których większość nie ma skuteczności leczniczej. Ale jak ktoś chce wydać pieniądze bo go reklama kusi, to trudno.
Najpierw wizyta u lekarza, potem badania, i w końcu leki - na receptę.