Czy potrzebuje lekarza ? nie mam na nic siły , wszystko mi jedno ..jestem , ale czuje sie tak jakby

2 odpowiedzi
Czy potrzebuje lekarza ? nie mam na nic siły , wszystko mi jedno ..jestem , ale czuje sie tak jakby mnie nie bylo . Zycie sie toczy , a ja stoje z boku i sie przygladam nie chce w tym brac udzialu nie mam na to sily .tłumie wszystko w sobie , wolę udawac ,smiac sie duzo, byc na pokaz pozytywna ..nikt nawet nie przypuszcza z czym sie borykam.nie ma pytań. Kiedys bylo tak , ze mialam takie "dołki " w nocy , od jakiegos czasu łapie mnie to w ciągu dnia kiedy jestem w pracy ..jest to bardzo dziwne lzy cisna sie do oczu , a ja walcze sama ze soba zeby tylko nikt nie zaóważył , zeby tylko nie zaczac plakac ... w wieku 16 lat chcialam umrzec skonczylo sie na oiomie .. Czuje ze to wrocilo to myslenie takie jak wtedy czuje ból , zmęczenie i bezradność.. potrzebuje lekarza? Czy może to samo minie?
Szanowna Pani,

absolutnie potrzebuje Pani pomocy fachowej. To, że opisane przez Panią objawy same miną jest przykładem myślenia życzeniowego. Niestety to tak nie działa.

Z wyrazami szacunku

Zaburzenia depresyjne są plagą dzisiejszych czasów. To nie wstyd prosić o pomoc specjalistę. Objawy te sugerują, że mógł powrócić epizod depresyjny sprzed lat. Leczenie jest bardzo proste i skuteczne, ale zawsze należy dobrać lek pod wiek, aktywność zawodową, rolę społeczną i inne schorzenia pacjenta, dlatego polecam kontakt indywidualny. Im szybciej włączy się leczenie, tym szybciej wróci Pani do normy. Pozdrawiam