Czy podejmnie się pan pracy z naszym synkiem?

11 odpowiedzi
Witam u mojego synka zdiagnozowano autyzm dziecięcy. Synek ma obecnie 2 lata i 5 miesięcy. Ma zaleconą konsultację z fizjoterapeutą. Czy podjąłby się pan pracy z naszym synem?
Dzień dobry. Niestety nie pracuję z tak małymi dziećmi wiec w tym przypadku nie czuję się kompetentny. Natomiast znam i mogę polecić osoby, które pracują i są naprawdę dobre w tym co robią.
pozdrawiam

Witam Serdecznie
Szczerze mówiąc bardziej przyjmuję pacjentów ortopedycznych, neurologicznych, po urazach kontuzjach sportowych. Ale proszę bardzo o kontakt ze mną umówię się z państwem i polecę dobre placówki jak i osoby zajmujące się głownie fizjoterapią w pediatrii.
Pozdrawiam czekam na wiadomość
obecnie nie prowadzę zajęć z dziećmi w tej grupie wiekowej
Dzień dobry. Nie pracuję z dziećmi.Jeśli są Państwo z Koszalina lub okolic zachęcam do kontaktu z fizjoterapeutką mgr Katarzyną Sabat.Pozdrawiam.
Witam. Niestety nie prowadzę fizjoterapii z dziećmi w tym wieku. Mogę polecić terapeutkę.
Niestety taką rehabilitację należy powierzyć w ręce doświadczonego terapeuty dziecięcego. Proszę o kontakt jeśli zależy Państwu na fizjoterapii w Krakowie, może będę mógł pomóc.
Dzień dobry, z osobami z autyzmem pracowałem do tej pory kilkakrotnie. Myślę że w tej materii mogą być lepsi specjaliści niż ja. Mogę się również podjąć tej p[racy po uprzednim przygotowaniu się.
Pozdrawiam Marcin
Specjalizuję się w terapii manualnej dorosłych. We Wrocławiu rehabilitacją maluchów zajmuje się Anna Godula, polecam ją.
Witam nie pracuje z dziećmi. Pozdrawiam
Witam, nie zajmuje się fizjoterapią pediatryczną. Pozdrawiam
Witam jak najbardziej możemy się umówić na wizytę i wtedy po zapoznaniu się ze stanem synka podejmiemy dalsze działania. Pozdrawiam mgr Mateusz Perek