Czy ktoś mi pomoże ??

1 odpowiedzi
Problem zaczął się poł roku temu kłucia w nogach od pasa w dół i dodam że są wędrujące. Nawet na pośladkach to odczuwam nie mówiąc już o nogach. A zaczęło się od łydek potem poszło w górę. aż do pośladków. Wszystko zaczęło się jak zaczęłam prace biurową. Siedziałam na krześle zwykłym dość twardym przez 8 h ( brak BHP). Nie wiem czy ma to jakiś związek czy to przypadek ale w razie co pisze. Nie potrafią lekarze postawić diagnozy i się z tym męczę. Miałam robionego Dopplera który nic nie wykazał. Na początku miałam mało potasu bo choć nieznacznie 3,40 a norma od 3,50 jednak po braniu szybko doszedł do normy a dolegliwości nie ustąpiły. Zrobiono mi wyniki krwi podstawowe jak CRP, cholesterol, mocznik, kreatynina ALT, AST CRP, trójglicerydy, ekg i usg brzucha wszystko w normie. Dodatkowo mam zrobione też LDL, elektrolity, żelazo, witamine D, czas protrombinowy+INR D-dimery, EMG nóg i bolerioze z krwi ponieważ 6 lat temu miałam rumień ale kleszcza nie było to raczej było ugryzienie przez owada. Antybiotyk miałam na poczatku wprowadzony potem badania na bolerioze tez z krwi które były ujemne no i teraz też są ujemne. Mocz, rtg klatki i rezonans głowy tez nic. Rezonans całego kręgosłupa nic nie wykazał. Ewentualnie coś pisze w szyjnym, iz na poziomie C5 C6 centralna protruzja krążka międzykręgowego na głębokości 3 mm, uciskająca na worek oponowy, bez istotnego ucisku korzeni. Jak i w szyjnym i piersiowym na poziomie TH3- Th4-Th4- Th5 centralne wypukliny krążków międzykręgowych bez istotnego ucisku na nerw kanału kręgowych. Takie badania miałam robione nic nie wykazują a dolegliwości nie ustępują. Rok temu miałam zapalenie pęcherza i dwie bakterie jakoś to doleczyłam a 2 lata temu zabieg usunięcia migdałków. A więc neurologiczne wyniki wyszły ok jak i reumatologiczne wyniki również też Czynnik reumatologiczny i ASO nawet immunologiczne też jest tylko jeden pozytywny wynik immunologiczny HLA-C*06 . Nie wiem czy akurat to powodowało by kłucie? Czy możliwe jest coś z naczyniami limfatycznymi? Nie miałam robionego tylko usg i rtg nóg.
Kiedy nasilają się Pani dolegliwości? Czy jest jakiś konkretny ruch/pozycja powodująca nasilenie? Czy intensywność pracy przekłada się na intensywność dolegliwości i czy w czasie przerwy są mniejsze? Czy pora dnia ma znaczenie - rano/wieczorem/w ciągu nocy? Czy są obrzęki np. w okolicy stawów skokowych?