Czy jest możliwość odstawienia z dnia na dzień amfetaminy? Mój 20letni chłopak brał przez rok, pozna

4 odpowiedzi
Czy jest możliwość odstawienia z dnia na dzień amfetaminy? Mój 20letni chłopak brał przez rok, poznał mnie i mówi że dzięki mnie przestał brać, chociaż nie jestem tego pewna i dalej wydaje mi sie że bierze.
Dzień dobry,
zawsze jest szansa, że gwałtowny impuls emocjonalny pozwala przerwać ciąg w nałogu. Jeżeli nie jest Pani pewna, może Pani poprosić swojego partnera o test na obecność narkotyków w moczu (taki test można kupić w aptece).

Dzień dobry,
uzależnienie można zacząć leczyć poprzez odstawienie substancji oraz podjęcie terapii ambulatoryjnie w poradni leczenia uzależnień, bądź w ośrodkach stacjonarnych. Jeśli partnerowi zależy na trzeźwieniu, powinien skontaktować się ze specjalistą i podjąć leczenie.
Pozdrawiam.
Nagłe odstawienie silnych substancji wpływających na OUN z całą pewnością nie byłoby łatwe. Z pewnością Pani chłopakowi doskwierałby szereg negatywnych objawów psychicznych i fizycznych. Jeżeli jednak chłopak brał przez rok, ale okazjonalnie to pod wpływem silnego impulsu jakim jest zakochanie - jest to możliwe.
Rozumiem, że jesteś zaniepokojona zachowaniem swojego chłopaka i chcesz znaleźć pomoc dla niego. Rzeczywiście, odstawienie amfetaminy z dnia na dzień może być trudne i może wiązać się z różnymi wyzwaniami zdrowotnymi i psychologicznymi. Dlatego zalecam, abyście oboje odwiedzili mój gabinet, abyśmy mogli wspólnie omówić sytuację i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla was obojga.

Moja praktyka specjalizuje się w pomocy osobom uzależnionym od substancji, oferując wsparcie zarówno dla osoby uzależnionej, jak i dla jej bliskich. Zapewniam wsparcie i profesjonalną opiekę, która pomoże zrozumieć sytuację oraz znaleźć skuteczne strategie radzenia sobie z uzależnieniem. Twój chłopak może potrzebować naszej pomocy, a wspólnie możemy zadbać o jego i Waszą przyszłość.
Sugeruję wizytę: Terapia par - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.