Czuję się chłopakiem a biologicznie jestem dziewczyną. Czy jest ze mną coś nie tak? Pie

2 odpowiedzi
Czuję się chłopakiem a biologicznie jestem dziewczyną. Czy jest ze mną coś nie tak? Piersi sprawiają mi straszny dyskomfort i czasem dolne części. Nikt z moich znajomych mnie nie rozumie, gdy mówie że chce być chłopakiem. Co mam ze sobą zrobić aby poczuć się lepiej. Biore leki od jakiegoś roku i to nic nie pomaga na to coś. Czy jest coś ze mną nie tak?
Witam. Koniecznie idź do seksuologa.

Czasem jest tak, że nasze ciało nie jest zgodne z tym, kim się czujemy. Zwykle mówimy wtedy o transpłciowości. Jeśli nie wiesz co to takiego, zachęcam do zajrzenia np. na Fb na stronę FundacjaTransFuzja lub AngryTrans. Znajdziesz tam mnóstwo informacji, łącznie z mapą specjalistów, słowniczkiem i ofertą konsultacji ze specjalistami lub grupami wsparcia.
Nie wiem jakie leki bierzesz i co one miałyby dać, bo żadne leki nie zmienią Twojej tożsamości płciowej. Poszukaj specjalisty, który wesprze Cię tak, żebyś mógł_ogła być sobą. Powodzenia.