Co zrobić? Problem ze szkołą i z kierunkiem do szkoły . Mam 14 lat za rok pisze egzamin 8 klasisty

2 odpowiedzi
Co zrobić? Problem ze szkołą i z kierunkiem do szkoły .
Mam 14 lat za rok pisze egzamin 8 klasisty z 4 przedmiotów z polskiego , matematyki , angielskiego i przedmiotu który sama wybiorę
Wiem że chce iść po podstawówce do liceum nawet wiem do jakiego ale nie wiem na jaki profil .
Chce iść na biol-chema ale boje się że nie dam rady , że będzie za ciężko i nie będę w stanie ale bardzo podoba mi się ten profil .
Mogę iść jeszcze na humana ale jakoś nie chce nie widzę siebie tam , mat-fiz odpada nie lubie matematyki i fizyki , lingwin ( geografia i angielski ) mam bardzo nie fajna panią teraz z geografii , przez nią średnio lubie ten przedmiot ale angielski jest nawet spoczko . W moim mieście nie mam żadnych liceum ale w mieście obok mnie 10 / 15min autobusem jest liceum do którego chciałam bym chodzić nie obchodzi mnie za bardzo czy ktoś tam pójdzie kogo znam bo to robię dla siebie . Chodzę do 7 klasy nie miałam ani razu świadectwa z czerwonym paskiem 2 razy brakowało mi 1 oceny lepszej a bym miała świadectwo z czerwonym paskiem . co roku mam z biologii 5 a chemia zaczęłam dopiero w tym roku i mam z niej 3 + . Bardzo lubie zwierzęta i dzieci umiem robić różne rzeczy na laptopie , gram w tenisa i biegam
Proszę pomóżcie mi
Jeżeli pytasz na jaki profil się udać to nie odpowiem Ci na to pytanie. Może po wynikach matur, będziesz w stanie ocenić.

Dzień dobry! Warto skonsultować się z psychologiem w tej kwestii. Omówienie trudności w nauce, a także ich przyczyn może bardzo pomóc. Konsultacja ze specjalistą pomoże też w decyzji o wyborze profilu w liceum. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!