Co zrobić aby uzyskać pełny wzwód i sztywnośc członka?

18 odpowiedzi
Co zrobić aby osiągnąć pełny wzwód i sztywność członka.? Tylko który psycholog lub psychoterapeuta przyjmuje bezpłatnie jak większość wizyt i konsultacji są płatne i nie każdego na to stać . Pozdrawiam serdecznie.
Witam serdecznie. To jest pytanie w pierwszym kroku do seksuologa. Jesli problemy sa wynikiem traumatycznego przezycia to dopiero wtedy jest to sprawa psychologiczna.

Powinien Pan w pierwszej kolejności odwiedzić urologa a potem ewentualnie seksuologa a niekoniecznie psychologa.
Pozdrawiam
Witam. Nie udzielam odpowiedzi przez internet na takie pytania. Pozdrawiam
Witam, w sprawie sprawności seksualnej polecam konsultacje u seksuologa
sugeruję konsultację z seksuologiem. Wizyta nieodpłatna wchodzi w grę w placówkach posiadających umowy z NFZ. Proszę zapytać w swojej przychodni podstawowej opieki medycznej. pozdrawiam
Dobry wieczór. Polecam najpierw skonsultować się z seksuologiem. Pozdrawiam.
Dzień dobry, proponuję skonsultować opisany przez Pana problem z seksuologiem.
Pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie, zasadnicze pytanie - jakiej natury jest przyczyna - psychiczna czy fizyczna? Serdecznie pozdrawiam
To pytanie do seksuologa. Nie orientuję się, gdzie w okolicach Pana miejsca zamieszkania przyjmuje lekarz o tej specjalności w państwowej służbie zdrowia. Na pewno w internecie znajdzie Pan kogoś takiego.
Dzień dobry. Niestety nie odpowiem Panu na pytanie, który psycholog lub terapeuta przyjmuje nieodpłatnie - nie posiadam takich informacji. Myślę, że trzeba samemu poszukać w internecie lub spróbować dowiedzieć się w oddziale NFZ-u w swoim rejonie. Jeśli chodzi o pytanie o pełny wzwód również nie potrafię Panu pomóc. Mam za mało informacji dotyczących Pana problemu. Nie wiem, czy została wykluczona przyczyna medyczna, czy tak było zawsze, czy problem pojawił się w jakimś momencie Pana życia. Proponuję udać się do specjalisty, proponuję seksuologa, który przeprowadzi z Panem dokładny wywiad, zdiagnozuje problem i zaproponuje właściwe leczenie. Być może wskaże podjęcie psychoterapii. Życzę powodzenia i pozdrawiam,
Agnieszka Walczak - Maciocha.
Witam
niestety Pana wypowiedź dostarcza zbyt mało informacji, abym była w stanie udzielić Panu odpowiedzi. Istnieje wiele przyczyn zaburzeń erekcji, zarówno natury biologicznej jak i psychicznej. Jeśli martwi Pana koszt wizyt odpłatnych, warto rozejrzeć się za ofertą nieodpłatnych konsultacji specjalistycznych w Pana miejscowości - na przykład w ramach nfz. Pozdrawiam
Najpierw zanim trafi Pan do psychoterapeuty trzeba pójść do seksuologa,lub lekarza sprawdzić czy kłopoty ze wzwodem są natury fizjologicznej czyli wynikają z kłopotów ze
zdrowiem z itp, dopiero gdy zostaną wykluczone problemy zdrowotne-somatyczne, należy spróbować psychoterapii, w sferze seksualnej najlepiej trafić do seksuologa, ale jeśli problemy są natury psychicznej może pomóc psychoterapia, warto szukać w poradniach zdrowia psychicznego, wielu terapeutów przyjmujących prywatnie pracuje jeszcze w placówkach NFZ. Pozdrawiam.
Witam Pana,
W ramach diagnozy, co jest przyczyną Pana dolegliwości, polecam wizytę u seksuologa. Potrzebna będzie weryfikacja - czy objawy mają podłoże somatyczne czy może wyłącznie psychiczne. Co do płatności, to niektóre Poradnie Zdrowia Psychicznego NFZ oferują konsultacje seksuologiczne w ramach Funduszu.
Życzę owocnych poszukiwań.
Pozdrawiam,
Katarzyna Mika-Łabuz
Najlepiej byłoby umówić aie na wizytę do seksuologa.
Pozdrawiam
W problemach natury seksuologicznej bardziej kompetentną osobą do pomocy jest seksuolog. W każdym większym mieście można znaleźć Poradnię Seksuologiczną, działającą w ramach NFZ, gdzie można umówić się na bezpłatne wizyty.
Pozdrawiam
Joanna Romaniuk
Dzień dobry,
Pierwszą kwestią byłoby prawidłowe zdiagnozowanie przyczyny Pana problemów z erekcją. Konieczne byłoby wykluczenie somatycznego źródła Pana trudności - wiele rozwijających się chorób i zaburzeń somatycznych rzutuje na zdolność utrzymania erekcji i pełnego wzwodu. Jeśli jednak wyklucza Pan przyczyny fizyczne, konieczne byłoby zdiagnozowanie barier psychicznych uniemożliwiających Panu uzyskanie sztywności członka. Jaki nieuświadomiony lęk lub wewnętrzny konflikt stoją za Pana problemem? Odpowiedzi na niniejsze pytanie, jak i skutecznej terapii, faktycznie należy poszukiwać u psychologa, seksuologa lub psychoterapeuty. Jeśli nie może Pan pozwolić sobie na odpłatną psychoterapię, zawsze można otrzymać termin - nieraz nie tak odległy - do leczenia nieodpłatnego w ramach NFZ lub poszukać placówki - niekiedy organizacji pozarządowej, w której pomoc psychologiczna jest finansowana ze środków projektowych.
Życzę Panu powodzenia w skutecznym poszukiwaniu terapii i zadowalających zmian w Pana życiu seksualnym,
Pozdrawiam,
Marta Niwczyk
Proszę udać się do poradni Seksuologicznej , niestety nie jest łatwo się tam dostać bo specjalistów nadal w Polsce jest bardzo mało... może być podłoże Pana zaburzeń w psychice a może być też w fizjologii .... Warto isc do specjalisty
Witam Pana serdecznie, problem o którym Pan pisze, dotyka pewną grupę mężczyzn, jednak nie pisze Pan nic o swoim wieku, przebytych chorobach, trybie życia itp. Być może jest to problem o którym należy porozmawiać z psychologiem lub seksuologiem, może jednak powinien Pan skonsultować się z kardiologiem/urologiem lub innym specjalistą. Sugeruję Panu na początek wizytę u lekarza rodzinnego, który da Panu skierowanie do poradni która przyjmuje bezpłatnie w ramach NFZ. Pozdrawiam