Co powinnam zrobic jesli czuje ze zycie nie ma sensu i juz prawie nic mnie nie zadowala, a ludzi doo

3 odpowiedzi
Co powinnam zrobic jesli czuje ze zycie nie ma sensu i juz prawie nic mnie nie zadowala, a ludzi dookola prawie ciagle oklamuje, udaje ze wszystko jest okay a w srodku jestem jak potuczona szklanka?
Dzień dobry, z tego co Pani napisała wynika, ze zmaga się Pani z obniżonym nastrojem. W Pani sytuacji najlepszym wyjściem byłaby konsuktacja psychologiczna w celu oceny stanu emocjonalnego i jego przyczyn. Dlasze kroki uzależnione by były od wniosków z konsultacji. Pozdrawiam Magdalena Kaczmarczyk psycholog w Łodzi

Dzień dobry,

już pierwszy krok został poczyniony. Zwraca się Pani o pomoc. Warto zatem uczynić i drugi i w trakcie konsultacji u psychologa przedstawić nie tylko objawy, o których Pani wspomina, lecz także wspólnie poszukać, co doprowadziło do takiego stanu. W trosce o Panią, proszę o danie sobie szansy na pomoc.

Z uszanowaniem,
dr n. hum. Monika Gmurek
Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani za zaufanie, oraz przesłania, że:

Tam, gdzie nie widać sensu, ten sens się właśnie zaczyna...

Zaprezentowane przez Panią symptomy są sygnałem, o mocno obniżonym nastroju, wskazującym na stan prodepresyjny?

To, czego Pani doświadcza, jest informacją, by zadbała Pani o Siebie, sięgając po specjalistyczne wsparcie (Psychologa/Psychoterapeuty)
co pozwoli Pani na dotarcie do prawdziwej przyczyny, niepokojącego Panią nastroju.

Reasumując, profesjonalne wsparcie, jest dla Pani niezbędne!

Proszę już! nie czekać, nie pozostawać Samej, w takiej kondycji psychicznej.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam na konsultację

Wspieram Panią mentalnie, życząc Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!