Co może być przyczyną zawrotów głowy, sztywności karku i mdłości?

1 odpowiedzi
Dzień dobry, dwa miesiące temu nagle zaczęłam wymiotować, do tego doszło uczucie bycia "pijanym" i utrata równowagi. Myślałam, że to zatrucie, ale trwa to już ponad dwa miesiące - objawy:"ciężka" głowa, otępienie, brak koncentracji, sztywność w karku (u podstawy głowy), ciągłe mdłości, notoryczne zmęcznie i zupełny brak sił witalnych, bóle głowy oraz zawroty głowy, wyczulony zmysł zapachu, czasami pojawia się lekko szorstka wysypka na brzuchu i klatce piersiowej (zdarzyło mi się to już wcześniej), suchość oczu (wrażenie piasku pod powiekami - występuje już od paru lat).

Badania jakie miałam zrobione:
rtg kręgów szyjnych - w porządku
standardowe badania krwi - w normie
tsh - w normie
ob i crp - ok
tomograf zatok i głowy - w porządku
bolerioza - wykluczona
audigram - wykonany i jest ok
ciąża - wykluczona
anemia - wykluczona (badani krwi bardzo dobre)

Nie przyjmuje żadnych leków na stałe, jestem młodą, szczupłą osobą. Do tej pory odwiedziłam internistę, laryngologa, neurologa - niestety lekarze rozkładają ręce i nie wiedzą co dalej mi zlecić. Będę bardzo wdzięczna za każdą sugestię.
witam, dolegliwości są bardzo różne, nie wiem, czy istnieje jedna przyczyna, spróbowałabym poszerzyć diagnostykę o prolaktynę i p-ciała tarczycowe., cukier, ale sugeruję też wizytę u lekarza "na żywo". pozdrawiam