Ciężko przedstawić swoją historię w kilku słowach choć wiem, że pilnej pomocy potrzebuję. Mam (prawi

2 odpowiedzi
Ciężko przedstawić swoją historię w kilku słowach choć wiem, że pilnej pomocy potrzebuję. Mam (prawie) 30 lat, jestem kruchą i empatyczną dziewczyną, która kiedyś miała ogromne marzenia. Dopadła mnie dorosłość (a nie widzę tego pojęcia w moim słowniku) i bagaż przeżyć, z którym przyszło się zmagać. Idealne życie w dzieciństwie (podobno) lecz to wszystko jak bańka mydlana z czasem pękło. Śmierć mamy zmanipulowanej innymi ludźmi - medycyną niekonwencjonalną (powinnam nazwać rzeczy po imieniu-sektą, dobijająco dopowiem, że mądra i wykształcona kobieta) - ból, cierpienie, żal ... tyle emocji ile mogę do dziś wylać. Przeskoczę temat, życie do tego momentu wyglądało cudownie lecz, świat jeszcze okrutniej do mnie przemówił. Dał mi chłopaka, niestety analizując, bardzo toksycznego. To relacja w której słowa 'odchodzę' a później 'naprawmy to' brzmiały częściej niż 'Last Christmas' w Święta Bożego Narodzenia (chyba wypada z dużej litery chodź jestem neutralna w kwestii wiary). W rodzinie za mną czas przebytych wielu śmierci (aż 5 lat temu a czuję jakby to było wczoraj, babcia która w dzieciństwie o mnie dbała, później mama a na końcu dziadek - tak, wiem są ludzie którzy w życiu mają gorzej, ale na mnie już to nie działa. Potrzebuję pomocy, porady (mile widziane online) - dla mnie wygodnie, architekt z zakopanymi ambicjami a nadzieją w kieszeni i tak żyje przy komputerze. Należę do ludzi niecierpliwych i spragnionych szybkich efektów, na etapie człowieka poszukującego zrozumienia schematów swojej i bliskich psychiki (głębszych niż największy Kolski odwiert badawczy w Ziemi) a przy okazji nierozwiązanych pętli własnych problemów a co za tym idzie i konsekwencji których żniwa teraz zbieram.
Wierzę że człowieka da się 'naprawić' tylko potrzeba do tego odpowiednich 'narzędzi'
Proszę o pomoc w pełni świadoma swoich problemów.
Dzień dobry, z Pani wiadomości wybrzmiewa sporo poczucia bezsilności i żalu do tego co już się wydarzyło. Odzyskanie kontroli nad swoim życiem to rzeczywiście proces i wymaga cierpliwości, ale sama świadomość tego, to już pierwszy krok do zmiany. Jeśli jest Pani zainteresowana zapraszam do współpracy online. Pozdrawiam

Dziękuję za podzielenie się swoją historią. Rozumiem, że przez wiele lat doświadczałaś trudnych sytuacji i przeżyć, które pozostawiły w Tobie wiele emocji i nierozwiązanych problemów. Chcesz odnaleźć zrozumienie dla siebie i swoich bliskich oraz znaleźć sposób na rozwiązanie swoich problemów. W takiej sytuacji ważne jest, aby zacząć od siebie i swojego samopoczucia. Możesz poszukać pomocy u specjalisty, takiego jak psycholog lub terapeuta, którzy pomogą Ci zrozumieć swoje emocje i przeżycia oraz podjąć kroki w kierunku lepszego samopoczucia i rozwiązania problemów. Możesz szukać pomocy online, jeśli czujesz się z tym wygodniej.Pamiętaj, że proces zdrowienia i rozwiązywania problemów wymaga czasu i cierpliwości. Może to być trudne i bolesne, ale jest to także szansa na rozwój i zmianę na lepsze. Warto także pamiętać o tym, że zawsze możesz poprosić o wsparcie swoich bliskich i przyjaciół, którzy chętnie Ci pomogą.Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach pomocy i odnalezieniu lepszego samopoczucia.