Cierpię na depresję z zaburzeniami lękowymi, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, niedoczynność tarczyc
1
odpowiedzi
Cierpię na depresję z zaburzeniami lękowymi, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, niedoczynność tarczycy oraz anemię. Często czuję się nagle jakbym opuściła swoje ciało i nie wiedziała co się dzieje. Czy może być to skutek przyjmowanego na nerwobóle leki Pregabaliny, czy jest to coś nowego?
Opisane objawy mogą sugerować występowanie innych zaburzeń, nie tylko lękowych, czy obsesyjno-kompulsywnych i mogą wymagać korekcji leczenia. Proponuję pilną konsultację psychiatryczną. Pozdrawiam.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.