ciągłe zmęczenie

1 odpowiedzi
Witam,
od około roku coraz gorzej się czuję, ciągle jestem zmęczona, jest mi zimno, mam sińce pod oczami. Morfologia i inne badania( TSH, ferrytyna, wit.B12) są w normie, więc lekarz twierdzi, że wszystko w porządku - tylko, że ja nie mam siły. Mam stwierdzony refluks, okresowo biorę leki IPP, stosuję dietę, ale wciąż są nawroty.
Interesuje mnie TMC , w/g mnie mogę mieć zmęczoną śledzionę - i mam pytanie: czy Pan stosuje u pacjentów zioła chińskie? A może również akupunkturę?
Pozdrawiam Beata M.
Terapię opieram przede wszystkim na akupunkturze oraz diecie, czasem uzupełniam ją chińskimi recepturami ziołowymi. Żeby powiedzieć coś więcej na temat Pani przypadku muszę postawić diagnozę. W gabinecie badam puls oraz oglądam język. W postawieniu diagnozy pomaga mi również obserwacja emocji, koloru twarzy czy tonu głosu. Na tej postawie dobieram punkty na ciele oraz ustalam zalecenia żywieniowe - często są one diametralnie różne od tego, co uważa się za "zdrową dietę".
Pozdrawiam!