Choruje na depresje ktora ciagle mi wraca. Na poczatku asertin afobam I triticoo. Pomoglo. Pozniej p

1 odpowiedzi
Choruje na depresje ktora ciagle mi wraca. Na poczatku asertin afobam I triticoo. Pomoglo. Pozniej powrot sertralina I znowu pomoglo. Kolejny powrot tym razem,sertralina 100mg nie pomogla. Od 2 miesiecy mitrazapamina (15mg) teraz 30 mg I nie pomaga. Jedynie alprox 0.5 mnie uspokaja I nie mam lęków.mieszkam w uk wiec jestem pod opieka internisty. Prosze mi doradzic jakis lek bo od 4 miesiecy zadnej poprawy. Jestem wrakiem czlowieka :-(
Nie da się "doradzić leku" bez zbadania Pana/i. Jeśli wiodącym objawem jest lęk to może to bardziej nerwica niż depresja. Wtedy skuteczniejsza jest psychoterapia. Ta w leczeniu depresji też jest stosowana. Poza tym zaburzenia depresyjne mają tendencje do nawrotowości i niekiedy leki muszą być stosowane bezterminowo tj. lepiej ich nie odstawić bez powodu. Mimo wszystko proponuje skorzystać z pomocy lek. psychiatry.