Chcialam zapytać o grubość endometrium. Jestem po poronieniu . Przy wypisie ze szpitala 10.02 moje e

2 odpowiedzi
Chcialam zapytać o grubość endometrium. Jestem po poronieniu . Przy wypisie ze szpitala 10.02 moje endometrium miało grubość 12mm, po kontrolnym usg we wtorek 20.02 lekarz powiedział że endometrium ma grubość 6mm i wszystko jest ok, poszłam też do drugiego lekarza po trzech dniach tj 23.02 i lekarz powiedWitam, chcialam zapytać o grubość endometrium. Jestem po poronieniu . Przy wypisie ze szpitala 10.02 moje endometrium miało grubość 12mm, po kontrolnym usg we wtorek 20.02 lekarz powiedZiał że endometrium ma grubość 6mm, poszłam też do drugiego lekarza po trzech dniach tj 23.02 i lekarz powiedział że moje endometrium ma 12-13 mm. Czy to możliwe aby w trzy dni tak urosło ? Czy poprostu ktoryś z lekarzy się pomylił? ział że moje endometrium ma 12-13 mm. Było też już widać w jajniku dominujący pęcherzyk. Czy to możliwe aby w trzy dni tak urosło endometrium ? Czy poprostu ktoryś z lekarzy się pomylił?
Objawy kliniczne mają znaczenie po poronieniu (obfitość i długość krwawienia, bóle podbrzusza) a nie grubość endometrium ( możliwy błąd pomiaru nawet przez tego samego lekarza). Z kontekstu wynika że nie było wyłyżeczkowania jamy macicy. Proponowałbym poczekać do miesiączki i potem zgłosić się na kontrolę do ginekologa. BD

dla Pani jest to zupełnie nieistotne, należy zwracać uwagę na zjawiska kliniczne