Brak dziewczyny(kobiety),jedynie kolezanki ale zadko widuje i spotykam mezatki albo partnera maja ju

5 odpowiedzi
Brak dziewczyny(kobiety),jedynie kolezanki ale zadko widuje i spotykam mezatki albo partnera maja juz.
Niestety kolezanki nie maja dla mnie koleżanek wolnych.
Przez to ogladam erotyke i masturubuje sie to normalne,powinienem pojsc do seksuloga
Co zrobic by miec kolezanke a zarazem kobiete gdzie ja poznac
Szanowny Panie,

już odpowiedziałam na to pytanie skierowane uprzednio do seksuologa. Dodam jedynie, z uwagi na dodane przez Pana pytanie, że warto przedyskutować ze specjalistą, co stoi na przeszkodzie znalezienia partnerki, wejścia w związek. Być może odnalezienie źródła trudności okaże się pomocne w podjęciu zmian, które zaowocują stworzeniem satysfakcjonującej Pana relacji.

Z uszanowaniem,
dr Monika Gmurek

Witam. Z Pana relacji wynika, że nie tyle ma Pan trudności z poznawaniem kobiet co z wchodzeniem z nimi w głębsze relacje (partnersko- erotyczne). Na pewno masturbowanie nie poprawia tej sytuacji, gdyż może stanowić "bezpieczne" nawykowe rozładowanie napięcia jako konkurencja do wejścia w związek z kobietą. Zalecam skierowanie się to psychoterapeuty w celu zrobienia diagnozy terapeutycznej. Pozdrawiam
Witam serdecznie, wszystkie pytania które sobie stawiasz maja odpowiedź w Tobie. Samemu często nie widzimy odpowiedzi, jednak w procesie terapii można poszerzyć perspektywę i wówczas okazuje się, że niejedna odpowiedź a czasem kilka jest na dane pytanie. Proponuje rozważyć spotkanie z psychologiem - psychoterapeutą by zajrzeć wgłąb siebie. :) Pozdrawiam ciepło.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Myślę że to pytanie powinien Pan kierować do seksuologa.
Warto poszukać przyczyn opisanego stanu rzeczy we własnych przekonaniach, nastawieniu do siebie i kobiet. Zachęcam do głębszej analizy problemu Pana stosunku do bliskości z innymi. Dopiero po znalezieniu odpowiedzi na te pytania można zastanowić się gdzie i jak nawiązać kontakt partnea to zrobić pod kierunkiem farski.
Rzecz jasna, że trzeba to zrobić pod kierunkiem terapeuty.
Pozdrawiam Rafał Dobolewski