Borykam się z bólem barku i kończyny górnej prawej. Towarzyszy temu ból odcinka szyjnego oraz chłodna dłoń po prawej stronie. Ból wyczuwalny szczególnie podczas siedzenia przed komputerem.
mgr Patrycja Kurzeja
mgr Patrycja Kurzeja
Fizjoterapeuta
Katowice
Opisane dolegliwości mogą świadczyć o różnym podłożu wskazanych objawów. Jeśli nie doszło do żadnego mechanicznego urazu (upadku, urazu podczas aktywności fizycznej, itd) a praca wymaga siedzenia przed komputerem, może nam to sugerować ucisk na struktury nerwowe oraz mięśniowe w okolicy odcinka szyjnego kręgosłupa. Jednak, aby potwierdzić tę tezę, należy skonsultować się z fizjoterapeutą lub lekarzem ortopedą.
Pozdrawiam

lek. Arkadiusz Kruk
lek. Arkadiusz Kruk
Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
Wrocław
Witam
Proszę się udać do terapeuty manualnego. Pani cierpi na zespół przeciążeniowy tkanek miękkich, związany z powtarzalną długotrwałą pozycją siedzącą. Właściwa terapia i trening leczniczy doprowadzą do wycofania wszystkich objawów. Pozdrawiam

mgr Rafał Lewandowski
mgr Rafał Lewandowski
Fizjoterapeuta, Terapeuta
Białystok
Zbyt mało danych,konieczne badanie funkcjonalne. Wskazane dolegliwości mogą świadczyć o zaburzeniu krążenia, np poprzez ucisk naczyń,lub ucisk nerwów a więc podłoże neurologiczne lub krążeniowe. Nie wątpie, że towarzyszą temu zaburzenia mięśniowo-powięziowe. Zalecam wizytę u fizjoterapeuty specjalizującego się w temacie powięzi.
Pozdrawiam
Lewandowski

mgr Jakub Ślachetka
mgr Jakub Ślachetka
Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
Inowrocław
Pani objawy wskazują na TOS czyli zespół górnego otworu klatki piersiowej. Na szczęście terapeuci manualni/osteopaci szybko radzą sobie z tego typu problemami. Prawdopodobnie ma Pani wiele innych zaburzeń w całym ciele które mogą być związane z owym problemem np. dysfunkcje trzewne. Zapraszam do gabinetu.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.