Boli mnie w tyłku podczas stawania z pozycji na plecach, ten sam ból występuje gdy leżąc na boku chc

3 odpowiedzi
Boli mnie w tyłku podczas stawania z pozycji na plecach, ten sam ból występuje gdy leżąc na boku chce podnieść nogę do góry. Jestem po operacji kręgosłupa miesiąc, dekompresja struktur nerwowych L4/L5 metoda metoda fenestracji+foraminotomii. Proszę o pomoc.
Proszę skierować się do fizjoterapeuty. Rehabilitacja pozabiegowa może być nawet ważniejsza od samej operacji. Niestety po tym opisie nie jestem w stanie Pani/Panu niczego więcej doradzić.
Pozdrawiam serdecznie,
mgr fizjoterapii Mateusz Stec

Dzień dobry. Proszę się zgłosić do fizjoterapeuty/osteopaty. Należy przywrócić prawidłowy balans napięciowy struktur, przez które przechodzi nerw kulszowy. Prawdopodobnie przez to występuje ból w pośladku. Tkanka łączna okrywająca mięśnie, pęczki naczyniowo-nerwowe jest bardzo mocno unerwiona i przeważnie ona jest głównym generatorem bólu w organizmie. Oczywiście należy przeprowadzić diagnostykę, żeby być w 100% pewnym zaistniałych dolegliwości. Pozdrawiam serdecznie
Informacji jest za mało, potrzebna jest diagnostyka plus testy potwierdzające przyczynę i oczywiście dobrana terapia. Myślę że jestem wstanie pomóc, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Wiktoria Kolecka Gałka