Bolesne obrzęki

6 odpowiedzi
Dzień dobryBardzo potrzebuję pomocy, ponieważ mój ból jest ogromny. W ostatnim rezonansie wyszło,że mam obrzęki w szpiku kostnym kręgosłupa i pęknięcia podrzęstnych. Wybrałam dość dużo zastrzyków a teraz jestem na proszkach przeciw bólowych. Bez tabletek nie funkcjonuję, ból jest nie do opisania, trwa to drugi miesiąc. Tak na marginesie, to z bólem kręgosłupa borykam się od wielu lat, ale nigdy nie było tak źle. Bardzo proszę mi napisać czy mógłby Pan mi pomóc.
Moge pomoc , zapraszam na terapie
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry,
Obrzęk szpiku kostnego nie jest chorobą, jest to objaw/rezultat wielu patologii. Dlatego należy odnaleźć czynnik wywołujący. Statystycznie najczęściej jest to uraz ale jeżeli nie mamy z nim do czynienia, należy wykluczyć inne poważne patologie. Fizjoterapia może pomóc w leczeniu. Pozdrawiam i zapraszam
Witam. Na wstępie należałoby określić jaka jest przyczyna powstawania obrzęków w szpiku kostnym. Jeżeli przyczyna obrzęku ma m.in tło mechaniczne, fizjoterapia jest jednym z rozwiązań.
Witam, to co Pan pisze brzmi bardzo źle. Tak naprawdę musiałby zobaczyć pełen obraz kliniczny i wyniki badań, aby ocenić czy da się zrobić cokolwiek. Brzmi mi to tak szczerze na wypadek i to poważny, ale proszę o kontakt to dam z siebie wszystko, aby ulżyć w bólu.
Witam,

Oczywiście postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, ale najpierw chciałbym Panią zbadać w celu znalezienia przyczyny uszkodzeń kręgosłupa.

Proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Klimek Krzysztof
Witam,

uważam, że byłbym w stanie Pani pomóc. Jednak musiałbym mieć więcej informacji dotyczących Pani dolegliwości oraz wykonać szczegółowe badanie. Jeśli zdecyduje się Pani na wizytę to proszę o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam serdecznie,
FizjoMedical
Mgr Łukasz Kowalczyk