Ból wewnętrznej strony uda

1 odpowiedzi
Dzień dobry,

Od około 3 miesięcy odczuwam ból w prawej nodze po wewnętrznej stronie uda, dwa lata temu miałem operacje na żylaki w tej nodze. Dwa miesiące temu udałem się do lekarza, który przeprowadzał wspomniana operację. Po wnikliwym badaniu łącznie z USG stwierdził że z krążeniem jest wszystko OK, a ból może wynikać np. z kręgosłupa. Przepisał leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. W czasie ich brania i około tydzień po ból ustał, niestety później powrócił i jest coraz bardziej dokuczliwy. Zalecił wizytę u ortopedy lub neurologa. Czy powinienem zrobić jakieś dodatkowe badanie oprócz USG przed ewentualną wizytą u Pana ?
Witam, jednak zacząłbym od konsultacji neurologicznej i dopiero na podstawie badania ustalił czy i jaki badania są potrzebne do dalszej diagnostyki, zresztą na większość badań obrazowych konieczne jest skierowanie lekarza.