Biorę tabletki Vines już trzeci miesiąc i za każdym razem zaczynałam krwawić 3-4 dnia placebo. Tym r

0 odpowiedzi
Biorę tabletki Vines już trzeci miesiąc i za każdym razem zaczynałam krwawić 3-4 dnia placebo. Tym razem jednak już 1 dnia placebo pojawiły się brązowawe upławy. Dodam ze w ostatnim czasie towarzyszyło mi dużo stresu i emocji. Czy jest to normalne i czy sie zdarza?

Eksperci

Krystyna Turaczyk

Krystyna Turaczyk

Ginekolog, Położna/położny

Kraków

umów wizytę
Łukasz Pydyś

Łukasz Pydyś

Ginekolog, Ultrasonografista

Warszawa

umów wizytę
Monika Duczek-Polakiewicz

Monika Duczek-Polakiewicz

Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Wrocław

umów wizytę

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 337 pytań dotyczących: antykoncepcja
  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.