Bakteria ecoli w moczu
1
odpowiedzi
Od maja nieudolnie próbuje leczyć się na bakterie ecoli która mam w drogach moczowych oraz rodnych. Mimo kuracji wieloma antybiotykami na podstawie antybiogramu nie widzę żadnej poprawy. Poprawa trwa tyle ile okres leczenia, po tym czasie wszystko wraca do punktu początkowego. Brałam przez jakiś czas szczepionkę uroVaxom niestety musiałam przestać ja stosować z powodu okropnych problemów zoladkowych uniemożliwiajacych mi normalne funkcjonowanie. Miałam robione usg, krew i posiew moczu. Nerki są zdrówe na szczęście ale nadal źle się czuje. Mam wrażenie jakby ktoś drapal mnie żyletka gdy oddaje mocz oraz ciągle mam wrażenie że muszę do toalety. Ta choroba mnie wyniszcza psychicznie. Nie wiem co mam zrobić... Z góry bardzo dziękuję za poradę.. PS. Oczywiście jeszcze dodatkowo jem kilogramy żurawiny i pije lek multi uri.
Dzień dobry, być może trzeba uzupełnić siagnostykę o inne badania obrazowe takie jak urografia czy tomografia komputerowa. pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.