5 lat temu złamałem lewą kość strzałkową była konieczna operacja. Od tamtej pory borykam się z bólam

2 odpowiedzi
5 lat temu złamałem lewą kość strzałkową była konieczna operacja. Od tamtej pory borykam się z bólami lewego nadgarstka. Wystarczy że podczas noszenia czegoś ciężkiego wykonam gwałtowny ruch nadgarstkiem i po kilku minutach pojawia się duży ból który utrzymuje się kilka a czasami i kilkanaście dni po czym ustaje. Nie pomaga noszenie usztywniacza ani smarowanie nadgarstka maściami. Ponadto zauważyłem że lewy nadgarstek nie może wygiąć się tak bardzo jak prawy (tak jakby go coś blokowało). Czy można zrobić coś aby nadgarstek wrócił do dawnej kondycji albo przynajmniej żeby ból już nie występował?
Dzień dobry. Opis jaki pan przedstawia: ból z blokadą, jaki znajduję się w środku stawu, jak najbardziej nadaje się na terapię manualną. Proszę udać się do fizjoterapeuty. Pozdrawiam

Ból może pochodzić zarówno z blokady stawowej, jak i zwiększonego napięcia powięzi przedramienia. Do tego mogą być też słabe mięśnie. W każdym razie powinien Pan udać się na konsultacje do fizjoterapeuty. Pozdrawiam