4 tygodnie temu mialam robione leczenie kanalowe i dane tylko lekarstwo do zęba od paru dni ząb zrob

2 odpowiedzi
4 tygodnie temu mialam robione leczenie kanalowe i dane tylko lekarstwo do zęba od paru dni ząb zrobil sie nadwrazliwy i pobolewal a dzis juz bardzo mocno boli jak przed zalozeniem tego lekarstwa a wizyta dopiero do dalszego leczenia na 5.11 czy przestanie bolec czy musze udac sie juz do dentysty i nie czekac na wyznaczony termin
Dzień dobry! Jeśli ból nasila się oraz pojawiają się inne objawy (na przykład, ze strony tkanek miękkich- tkliwość, opuchlizna), doszło do zaostrzenia stanu zapalnego. Proszę udać się na wizytę w swoim gabinecie lub, jeśli gabinet w obecnej sytuacji nie prowadzi działalności, na dyżur bólowy.

Proponuję nie czekać na wyznaczony termin wizyty tylko udać się niezwłocznie na kontrolę, jak widać doszło do zaostrzenia stanu zapalnego;