2 miesiące temu urodziłam cudowną córeczkę, jednak niesmak po ciąży został rozstępy na biuście i brz

4 odpowiedzi
2 miesiące temu urodziłam cudowną córeczkę, jednak niesmak po ciąży został rozstępy na biuście i brzuchu. Mniejsza z tym do rzeczy mój brzuch jest w kiepskiej kondycji chciałam zacząć ćwiczenia by wrócić do formy wtedy zauważyłam że na środku brzucha między mostkiem a pepkiem jest ,, dziura '' troszkę po czytałam w internecie i wyszło że to rozstep kresy białej co robić by brzuch wrócił do wyglądu z przed ciąży??? Do kogo się zwrócić? Bede wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Zapraszam do gabinetu zajmuje się takimi dysfunkcjami. Problem rozejście Kresy białej jest dość skomplikowany jednak wykwalifikowani terapeuci mają bardzo dobre efekty w pracy z tego typu problemami, czasami wiąże się to również z problemami trzewnymi, nietrzymaniem moczu, Bólami kręgosłupa i innymi. Zapraszam.

Najbardziej efektywna terapia rozejścia mięśni brzucha to prawidłowo dobrane ćwiczenia wzmacniające te mięśnie. O ich doborze decyduje terapeuty w oparciu o diagnostykę. Najbardziej obiektywnym badaniem jest USG kresy białej i obu mięśni prostych brzucha, zarówno w spoczynku oraz skurczu. Na tej podstawie dopiero można zaplanować skuteczne leczenie. Zapraszam na konsultację, podczas której wykonam badanie USG przedniej ściany brzucha i zaplanuje dla Pani przebieg terapii.
Sugeruję wizytę: Konsultacja fizjoterapeutyczna + usg - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
igłoterapia , pijwki bańki i pinoterapia
Witam Serdecznie,
Warto udac sie do fizjoterapeuty zajmujacym sie paniami w ciazy i po niej:) Jesli jest Pani z Warszawy chetnie pokieruje:)
Mylace niestety w internecie jest to, ze kazde rozejscie kresy bialej jest patologia. Jednak nie... Dlatego warto poprzez ocene palpacyjna sprawdzic czy jest fizjologiczne czy doszlo juz do nadmiernego rozejscia dzidzius tez.musial miec miejsce w brzuszku by urosnac:) Prosze sie nie stresowac szczesliwa mama to szczesliwe dziecko. Przy dobrze dobranych i jak najszybciej wdrazonych cwiczeniach brzuch powinien coraz ladniej wygladac.
W razie pytan zapraszam:)
Pozdrawiam!