Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łodzi

(111 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łodzi

Sporna 19/23, Bałuty

91-738, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Kaźmierczak

  Internista, Hepatolog, Lekarz Chorób Zakaźnych, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Łagiewnicka 53

   Bardzo konkretna Pani doktor. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Potrafi doradzić i uspokoić. Omawia Wszystkie wyniki badań.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Łagiewnicka 53Usługa: konsultacja lekarza chorób zakaźnych

   Pani Doktor to przemiły lekarz. Przed postawieniem diagnozy zrobiła bardzo szczegółowy wywiad. Bardzo dokładnie wytłumaczyła przebieg leczenia. Czułem się bardzo zaopiekowany, ponieważ Pani Doktor odpowiedziała na każde moje pytanie. Jak cierpieć na choroby zakaźne to leczyć się tylko u Pani Doktor Kaźmierczak. Celowo użyłem w każdym zdaniu słowa bardzo, ponieważ bardzo polecam podjęcie leczenia u Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Kędziora

  Pediatra, Kardiolog Dziecięcy, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Przesympatyczny lekarz, bardzo kontaktowy. Zbadał synka dokładnie, nie spieszył się. Nie denerwował, że synek niemowlak płakał i wyrywał się.

  • A
   Lokalizacja: ElmomedUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Super lekarz godny polecenia,przemiły i jednocześnie konkretny szczerze polecam.Na wizytę czekałam krótko A na tej konsultacji bardzo mnie zależało

  Zobacz wszystkie opinie (81) o tym lekarzu


 • Justyna Zamojska

  Pediatra, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: grypa

   Polecam Panią Doktor, bardzo miła i kompetentna. Widać że lubi dzieci a przy tym posiada ogromną wiedzę, mimo młodego wieku. Nigdy się na niej nie zawiodłam, tylko do niej chodzę z moimi dziećmi i jako lekarza mam zaufanie. Gorąco polecam każdemu kto szuka specjalisty oraz wspaniałego lekarza dla swoich dzieci .

  • M

   Polecam wszystkim rodzicom, którzy poszukują dobrego lekarza dla swojego dziecka.Oprócz ogromnej wiedzy jaką posiada to ma również umiejętność szybkiego zjednywania sobie najmłodszych pacjentów.Pani Doktor jest lekarzem z którego inni powinni brać przykład ponieważ jest rzetelna i pełna profesjonalizmu. Pani Doktor Zamojska jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale również człowiekiem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Rafał Szadkowski

  Chirurg, lek.

  • K

   Jestem pacjentką doktora Szadkowskiego od długiego czasu i mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego lekarza, jest kompetentny, troskliwy, profesjonalny przy każdej wizycie. Za każdym razem dokładnie wysłuchuje pacjenta i nigdy nie bagatelizuje problemów.
   Zdecydowanie warto leczyć się u doktora Szadkowskiego, ponieważ jest wspaniałym lekarzem z pasji i powołania.

  • M
   Lokalizacja: WSPLUsługa: zdrowie psychiczne

   Z pełną szczerością i z pełnym przekonaniem polecam wizyty u Pana Rafał Szadkowskiego. Pan Doktor cechuje się wysoką wrażliwością na potrzeby i problemy pacjentów, otwartością interpersonalną, umiejętnością aktywnego słuchania i tonowania emocji lękowych. Chciałbym zaznaczyć, iż Pan Doktor jest bardzo szczegółowy w formułowaniu diagnozy medycznej, przekazuje zalecenia w sposób przystępny i przyjazny dla pacjenta, udziela wartościowe wskazówki profilaktyczne, motywuje pacjentów do przejęcia odpowiedzialności za własny stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Marek Grochowski

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łodzi

   Najlepszy lekarz. Zawsze trafne diagnozy i zawsze ratuje mi życie.Bardzo dobry lekarz. Doskonale dba o pacjenta. Przepisuje niezbędne badania, skutecznie dobiera leki. Z chęcią opowie i wytłumaczy o chorobie. Nigdy nie postawił złej diagnozy a antybiotyki przepisuje w ostateczności

  • M
   Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łodzi

   Bardzo dobry lekarz. Doskonale dba o pacjenta. Przepisuje niezbędne badania, skutecznie dobiera leki. Z chęcią opowie i wytłumaczy o chorobie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu