Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu

(24 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu

Sądowa 18

86-100 , Świecie , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Lepak

  Psychiatra, dr n. med.

  • K

   Bardzo dobry lekarz, leki dobiera rozważnie i w jak najmniejszych skutecznych dawkach co bardzo sobie cenię, stosunek do pacjenta ma bardzo przyjazny co sprawia że chętnie przychodzi się na kolejną wizytę, zawsze odpowie wyczerpująco na nurtujące pacjenta pytanie, polecam!!!


 • Sławomir Biedrzycki

  Psychiatra,

  • W

   Jako człowiek - ludzki, emanujący dobrocią, życzliwością, otwarty na drugiego człowieka. Jako lekarz w pełnym zakresie profesjonalista, któremu można powierzyć swoje problemy zdrowotne, reprezentuje w etyce zawodowej oprócz wymienionego wcześniej profesjonalizmu, dwie szczególnie ważne cechy to pewność i zaufanie.


 • Michał Spasówka

  Psychiatra,

  • C

   Szczerze polecam. Rozmowa z psychologiem nie ma na mnie tak pozytywnego wpływu jak 10, 15 min rozmowy z dr. Spasówką. W 100% zgadzam sie z przedmówcą. Empatyczny, życzliwy lekarz. On na prawdę patrzy i widzi. Po 2 wizytach postawił mnie "do pionu" ( nie chodzi tu o leki , choć potrafi je znakomicie dobierać). Teraz jest juz tylko lepiej. Polecam.

  • P

   Znakomity,życzliwy,sympatyczny lekarz,z dużą empatią i myśleniem lekarskim. Wykorzystuje dokladne skale chorobowe (np.Hamiltona),różne możliwości,stara się pomóc jak najlepiej.


 • Ewa Lesińska

  Psychiatra,

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Śliwicach

   Jakiś czas temu byłam w totalnej rozsypce. Pomogła mi dr Lesińska. Po dwóch pobytach w szpitalu byłam załamana. Zachorowałam na depresję. Pani doktor do każdego podchodzi indywidualnie i tak też było w moim przypadku. W trakcie wizyty dr Lesińska zapewnia pomoc, wsparcie i dużą dawkę empatii. Mnie leczenie u pani doktor postawiło na nogi. Jestem jej bardzo za to wdzięczna.Polecam

  • X

   kiedy pojechalam do P.dr.to bylam po leczeniu szpitalnym,i byla dla nas bardzo nieprzyjemna,i tak bylo przez kilka wizyt,i zmienila mi wiekszosc lekow po których stan zdrowia znacznie mi sie pogorszył,wiec udalismy sie do szpitala tam gdzie mi wczesniej pomogli,i tam stwierdzili ze P.dr. Lesinska odstawila nam leki zbyt gwaltownie,i kidy do niej pojechalismy to nas powiedziala nam ze nie udzieli nam dalszego leczenia.nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Justyna Sipowicz

  Psychiatra, lek.

  • I
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: stany depresyjne

   Za kilkuletnie leczenie, porady, fachowość, życzliwość, pomoc w trudnych chwilach mojego życia z całego serca bardzo dziękuję.
   - Ireneusz K.


 • Marcin Reis

  Psychoterapeuta, mgr

  • E
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Poradnictwa PHANARI

   "nie wiem jak zacząć ..............może od początku Grudzień 2018 rok
   mama lat 38 – nie dam rady, nie mam siły, jestem zmęczona, mam sine i opuchnięte oczy, boli mnie głowa, to nic nie da, przecież już byłam z nim u 2 psychologów , to bez sensu, jak ja to wytrzymam , on robi mi na złość, on mnie nie kocha, co ja zrobiłam że tak się zachowuje przecież mam jeszcze dwójkę dzieci które nie mają problemów, nie ma sensu tam iść – znowu będzie tak samo chwilkę dobrze a potem masakra, nic i nikt mu nie pomoże
   Tobiasz lat 9 – jestem najlepszy, wszystko wiem najlepiej , nic nie muszę, nie mam żadnych problemów- mama szuka na siłę , nikogo nie słucham, mama musi robić co jej powiem, uwielbiam nerfy (pistolety) zwłaszcza jak wszyscy są w domu to głośno strzelam, często gram i używam komórkę, nie mam żadnych obowiązków, jak mama mi nie kupi tego co chcę to jestem na nią zły- - robię jej na złość

   Grudzień 2019 rok
   Razem mama i synek.

   Panie Marcinie nie wiem jak mam Panu dziękować. Jest Pan najlepszym terapeutą. Dziękujemy za wszystkie spotkania, za wszystkie dobre rady, spostrzeżenia które były bardzo trafne – od samego początku wydobywał Pan z nas wszystko co najlepsze, każdy mały szczegół był bardzo ważny to dzięki Panu mam wspaniała rodzinę przy której jestem w końcu szczęśliwa, moje dziecko i ja zmieniliśmy się, dbamy o siebie i bardzo się kochamy. Spędzony czas jest teraz przyjemnością, razem możemy o wiele więcej. Tego samego dnia kiedy mieliśmy ostatnie spotkanie czekała mama na korytarzu ze swoją rodzina – była całkiem taka sama jak ja – pełna obaw, zmartwień co dalej – chcę jej przekazać że trafiła Pani w bardzo „dobre ręce”.

   Na sam już koniec Panie Marcinie - Dziękuje

  • J

   Rok temu miałem trudny czas, dopadł mnie tzw. łagodny epizod depresyjny z towarzyszącą przy tym nerwicą. Łagodny bo w odpowiednim czasie poprosiłem o pomoc.
   Pan Marcin świetnie podszedł do sprawy, rzetelnie, profesjonalnie, cierpliwie, będąc przy tym szczerze otwartą osobą. Wskazał w czym leży problem oraz jak mogę go zrozumieć by było mi lżej. I udało się. Mogę z czystym sercem powiedzieć, że po terapii, już wiem jak reagować w sytuacjach, gdy dopada Nas większy smutek oraz poznałem dzięki rozmowie z Panem Marcinem jakąś część siebie.
   Depresję, jej zaczątki czy towarzyszącą przy tym nerwicę da się ujarzmić. Jak widziałem takie opinie to zbywałem je "Taa jasne, łatwo mówić, nie ma szans" - ale właśnie w tym cały paradoks - że jak najbardziej jest to możliwe.
   Jako mężczyzna mówię, nie wstydźmy się naszych uczuć czy smutków - też czujemy i w trudniejszych sytuacjach nie bójmy się sobie pomóc zasłaniając się przed tym męskością.
   Pana Marcina jak najbardziej polecam - bardzo dobry psychoterapeuta.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jarosław Racinowski

  Psychiatra, lek.

  • E
   Lokalizacja: Radtke Clinic Centrum MedyczneUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Bardzo miły i kompetentny lekarz. Z zainteresowaniem słucha, co pacjentowi dolega, zadaje dużo pytań, szczegółowo objaśnia kolejne etapy leczenia. Widać, że stara się pomoc kompleksowo A nie tylko wyleczyć objawy. Doktor drąży temat, docierając do źródła problemu. Maksymalnie wykorzystuje czas z pacjentem. Polecam każdemu.

  • M
   Lokalizacja: Radtke Clinic Centrum MedyczneUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Bardzo profesjonalny lekarz. Nie tylko posiada szeroką wiedzę, ale także umiejętność słuchania pacjenta. Rzeczowo i konkretnie przestawił plan leczenia, który obecnie realizujemy. Pan Doktor bardzo sympatyczny, od samego wejścia wzbudza ogromne zaufanie. Z pewnością jest to osoba godna polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania