Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jak zacząć psychoterapię online w Wellbee?

Mamy dla Ciebie bardzo dobre wiadomości - psychoterapia to już nie powód do wstydu jak wynika z naszego raportu

1. Umów się na bezpłatną rozmowę z Opiekunem Terapii

Wybierz dogodny termin i zarezerwuj około 20 minut na rozmowę z Opiekunem Terapii, który zada Ci kilka pytań ułatwiających dopasowanie terapeuty do zgłaszanych trudności.

2. Sprawdź wybranego dla Ciebie specjalistę

Na adres mailowy otrzymasz informacje o wybranym specjaliście oraz dacie i godzinie pierwszej sesji. Jeśli pojawią się jakieś pytania, zwróć się z nimi do Opiekuna Terapii.

3. Zapłać za pierwszą sesję online

Cena sesji to od 159 zł / 50 min. O tym, jak się do niej przygotować, opowie Ci nasz Opiekun Terapii. Opiekun cały czas czuwa nad Twoim komfortem!

4. Rozpocznij psychoterapię

To pierwszy krok w stronę dobrego życia, gratulujemy! Jeśli będziesz potrzebować pomocy, Opiekun Terapii jest cały czas do Twojej dyspozycji. Trzymamy za Ciebie kciuki!
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (3)

WELLBEE
plac Grunwaldzki 16/1, 81-372 Gdynia
WELLBEE logo
WELLBEE
Aleja Wyzwolenia 9/166, 00-658 Warszawa
WELLBEE logo
WELLBEE
Dąbrowskiego 3/4, 81-417 Gdynia
WELLBEE logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Małgorzata Czerniejewska psychoterapia indywidualna

  Pani Małgorzata to niezwykle profesjonalna i empatyczna terapeutka. Od prawie dwóch lat jestem w procesie terapeutycznym i jestem niesamowicie zadowolony. Widzę realne efekty i zmiany w moim życiu. Współpraca z panią Małgorzatą opiera się na zaufaniu, wrażliwości i empatii, relację terapeutyczną nawiązało mi się naprawdę łatwo, co uważam za fundament do dalszej współpracy. Gorąco polecam każdemu, kto zastanawia się nad rozpoczęciem psychoterapii. Wybierając panią Małgorzatę, będą Państwo w bardzo dobrych rękach.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Małgorzata Czerniejewska psychoterapia indywidualna

  Pani Małgorzata jest wspaniałym terapeutą, bardzo doceniam profesjonalizm i empatię. Tworzy atmosferę, w której pacjent czuje się w 100% bezpiecznie i komfortowo. Już na pierwszym spotkaniu wylałem z siebie wszystko co leżało mi na sercu i poczułem ogromną ulgę, gdyż zostałem wysłuchany i zrozumiany. Dziękuję i polecam serdecznie.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Małgorzata Czerniejewska Inny

  Bardzo dziękuję za to Twoją empatię i zaufanie Gosiu.Dzięki pracy nad sobą odzyskałem radość życia i satysfakcjonujące relacje. Podczas pracy z ciałem nauczyłem się słuchać swojego ciała - ja czuję. Odzyskałem większy spokój i jasność w środku, światło, dużo światła

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Małgorzata Czerniejewska psychoterapia indywidualna

  Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność wobec Gosi za nieocenioną pomoc i wsparcie. Przez lata nosiłam trudności związane z traumami z dzieciństwa, które znacząco wpływały na moje życie. Dzięki pracy z Gosią, udało mi się przepracować te bolesne doświadczenia i odzyskać spokój oraz pewność siebie. Gosia nie tylko wspierała mnie w trudnych chwilach, ale również zachęcała do konfrontowania się z własnymi emocjami i przeszłością. Jej uważność, cierpliwość i zdolność do stworzenia bezpiecznej przestrzeni terapeutycznej były nieocenione. Zawsze czułam się zrozumiana i akceptowana. Dzięki pracy z Gosią odkryłam wiele rzeczy na temat samej siebie i swojego miejsca w świecie. Była dla mnie przewodniczką w podróży ku samopoznaniu i akceptacji. Dzięki niej odzyskałam kontakt ze swoim ciałem oraz poczucie integralności. Gosia jest wyjątkową terapeutką, którą szczerze polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia w przezwyciężaniu trudności życiowych. Dziękuję Ci, Gosiu, za wszystko:).

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Małgorzata Czerniejewska Inny

  Uważność, zrozumienie, empatia, przestrzeń do bycia ze sobą... Po kilku miesiącach terapii z Gosia, nauczyłam się nie tylko patrzyć na siebie, ale przede wszystkim widzieć siebie. Gosia jest, nie ocenia - prowadzi.. przez traumy, ból, zamrożone emocje, schematy z dziecinstwa, ktore nie są wspierające, a nadal żyją w podświadomości. Pokazuje jak czytać "siebie" czyli to co mówi ciało, wypowiadane słowa.. o czym to jest i jak można to uzdrowić. To wielki dar móc wybrać się w niełatwą podróż do "siebie" z kimś kto w pełnej akceptacji i uważnosci potrafi mi towarzyszyć.
  Gorąco polecam terapie z Gosia każdemu, kto doszedł do momentu w którym czuje, że chce zawalczyć o siebie. Warto. Zawsze.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Małgorzata Czerniejewska psychoterapia indywidualna

  Bardzo się cieszę, że trafiłam na psychoterapię do Gosi. Jest ciepłą, uważną osobą, i daje ogromnie dużo wsparcia w czasie pracy nad problemami. Czuję, że w końcu trafiłam do przyjaznego portu, widzę jej duży profesjonalizm. Naprawdę wiele się zmieniło w czasie ostatniego pół roku pracy nad sobą - tyle właśnie jestem w terapii, i jestem za to niezwykle wdzięczna.
  Zaskakujące dla mnie było to, że online również można pracować z ciałem. Polecam serdecznie!

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bąk konsultacja online

  Pan Krzysztof to wspaniały psycholog, podczas każdej sesji czułam się dobrze wysłuchana i zaopiekowana. Pan Krzysztof jest zawsze przygotowany do spotkania, potrafi odnieść się do różnych wydarzeń czy osób, zwrócić uwagę na rzeczy o których wcześniej nie myślałam. Tłumaczy związki przyczynowo-skutkowe w logiczny sposób i pomaga zaakceptować różne rzeczy. Nie ocenia, potrafi zrozumieć czyjeś motywacje i położenie, potrafi współczuć i sprawić że osoba chętnie dzięki się swoimi problemami.

  Bardzo zachęcam do terapii z Panem Krzysztofem.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bąk konsultacja online

  Bardzo zaangażowany terapeuta i zawsze przygotowany. W przeciwieństwie do mojej poprzedniej terapeutki, Pan Krzysztof ma wszechstronną wiedzę i doświadczenie, można z nim porozmawiać o wielu współczesnych problemach oraz na tematy, które ciężko mi poruszać w moim otoczeniu.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Małgorzata Czerniejewska psychoterapia indywidualna

  Trafiłam do pani Małgorzaty w momencie, w którym postanowiłam pociągnąć proces zdrowienia. Był strach, ale od samego początku poczułam się odpowiednio zaopiekowana. Dotąd nikt nie zważał na moje ciało, choć na co dzień towarzyszy mi sporo objawów psychosomatycznych, które sprawiają, że nie czuje się komfortowo, zwłaszcza przez ból. Tutaj ważna jestem cała ja w każdym calu, a nie tylko moja cząstka, moje emocje czy myśli. To pozwoliło mi przepracować wciąż towarzyszący mi lęk przed bliskością i ruszyć z miejsca. Więź terapeutyczna powstała już na pierwszym spotkaniu, mogłam więc zaufać i nie bać się odkrywać wszystkie zakamarki mojego umysłu, doświadczeń i traum. Polecam z całego serducha.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bąk psychoterapia indywidualna

  Wspaniały specjalista, zaangażowany i zawsze przygotowany do rozmowy. Pan Krzysztof sprawia, że jest się w stanie mówić swobodnie o tematach, które wydawały się być trudne do poruszenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz