Vetriver Całodobowa Klinika Weterynaryjna

Vetriver Całodobowa Klinika Weterynaryjna

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasz zespół VETRIVER tworzą wykwalifikowani i rzetelni lekarze weterynarii z pasją, stale podnoszący swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych konferencjach i warsztatach. Właścicielem i szefem medycznym VETRIVER jest lek. wet. specjalista chirurg Andrzej Małkowski. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 punkty: w Laskach, Latchorzewie oraz Łomiankach. Świadczymy szeroki zakres usług weterynaryjnych, począwszy od działań pielęgnacyjnych, poprzez profilaktykę i diagnostykę, kończąc na chirurgii. Stosujemy w VETRIVER najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody leczenia.
Dowiedz się więcej

Adresy (2)

Vetriver Całodobowa Klinika Weterynaryjna
3-go Maja 89, 05-080 Laski
Vetriver Całodobowa Klinika Weterynaryjna logo
Vetriver Całodobowa Klinika Weterynaryjna
Brukowa 32, 05-092 Łomianki
Vetriver Całodobowa Klinika Weterynaryjna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Dr Andrzej Małkowski uratował łapę mojego kota. To jest lekarz z prawdziwym powołaniem, pasją dla tego, co robi! Podjał się ryzykownego zabiegu, kiedy miał do czynienia z bardzo trudnym złamaniem. Wykonał zadanie perfekcyjnie! Lekarz pasjonat, z ogromną intuicją lekarską. Niezwykle życzliwy, zarówno do swoich zwirzęcych pacjentów, jak ich opiekunów. Jestem ogromnie wdzięczna!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Cudowny lekarz, cudowny personel i cała klinika!! Zgłosiłam się z moją Melką, która miała bardzo poważne złamanie kręgosłupa. Na tyle, że inni pseudo lekarze doradzili uśpienie! Na całe szczęście los chciał, że trafiłam na forum na social mediach o trudnych przypadkach medycznych zwierząt i tam była lawina poleceń dr. Małkowskiego i kliniki Vetriver. Zadzwoniłam i usłyszałam „Proszę jeszcze dziś zgłosić się do kliniki”. Po dokładnym zbadaniu odbyła się operacja. Operacja, która dla 99% lekarzy weterynarii byłaby „kosmosem”. Operacja, która uratowała moją Melkę, jej sprawność, jej całe życie. Nie znajduje słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność, szczęście.
  Polecam każdemu, kto myśli, że „stała się rzecz najgorsza, nieodwracalna”, która przekreśla wszystko w tym sprawność i życie pupila o kontakt do kliniki. Tam dzieją się po prostu cuda

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Dołączam się do świetnej opinii klientów kliniki w Laskach. Mimo napiętego grafiku, dużego ruchu w klinice lekarz znalazł czas by przyjrzeć się wynikowi zleconej na cito tomografii mojego kota, zrobił to pomiędzy zabiegami, nie musiał, na konsultację nie byłam do niego umówiona. I jako jedyny trafił z diagnozą chociaż już było za późno na ratunek. Dziękuję!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Najlepsza przychodnia Ever!
  Do przychodni z naszą niespełna dwuletnią Luną trafiliśmy przypadkiem ale jak to bywa w życiu znaleźliśmy nasze szczęście w nieszczęściu..... Luna miała niedowład tylnych łap.... od pierwszego telefonu wiedzieliśmy, że rozmawiamy z osobami, które wiedzą jak pomóc. Reszta potoczyła się już bardzo szybko, profesjonalnie i w bardzo przyjaznej wręcz rodzinnej atmosferze. Pan doktor Małkowski wszystko nam wytłumaczył językiem dla "ludzi", inni lekarze i cała obsługa dołożyła wszelkich starań aby Luna czuła się komfortowo, a my wiedzieliśmy, że wszystko będzie dobrze. Dzisiaj Luna już chodzi...
  Pani Andrzeju i cały zespole Vetriver jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY!!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Trafiłam z moją goldenką do Pana Doktora z polecenia. To byla najlepsza decyzja. Cudowny czlowiek, lekarz, z ogromna wiedza, empatyczny, sympatyczny, zawsze pomocny i bardzo szczery. Pan Doktor to jest jedyny lekarz, ktory postawil moja sunie na nogi, jako jedyny podjal sie leczenia i nigdy nie zwatpil ze cos moze sie nie udac. Zaluje bardzo, ze nie trafilam do Pana Doktora duzo wczesniej. Z calego serca serdecznie polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Wspaniały lekarz. Bardzo zaangażowany i kochający zwierzęta. Operował mojego psa. Przed operacją bardzo dokładnie mi wytłumaczył na czym będzie polegać tak, że nawet jako laik wiedziałam o co chodzi. I najważniejsze że operacja, mimo że trudna, przebiegła bez najmniejszych komplikacji.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Pan Doktor uratował naszego psa! Zbudował wspaniały team którym potrafi doskonale zarządzać. Wszyscy są przemili i widać ze pracują dla zwierząt z ogromnym poświeceniem a sam Doktor jest po prostu cudotwórcą! Kiedy przyszliśmy do kliniki nasza suczka już nawet nie ruszała przednimi łapami. Pan Doktor zdiagnozował ją w 3 sekundy, następnie przeprowadził wraz ze swoimi lekarzami szereg potrzebnych badań, przedstawił nam kilka opcji leczenia i już kolejnego dnia wykonał bardzo skomplikowany zabieg na kręgosłupie szyjnym. Dzięki niemu nasz pies raptem po kilku dniach od operacji dokazuje jak kiedyś :)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Moja suczke Lune sparaliżowało. Tylnie łapy przestały działać. Dzięki szybkiej reakcji, prawidłowej diagnozie i dobrze przeprowadzonej operacji lunka już zaczyna mieć czucie w łapkach. Mega szacun. Wspaniały specjalista. Dziękuję i polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Nasz piętnastoletnia suczka Lajesia od roku zmagała się z problemami kręgosłupa, jej tylne łapki były sztywne, bardzo często potykała się i sama nie potrafiła wejść po schodach. Byliśmy u wielu specjalistów (zabiegi z witaminy b12 oraz lasery biostymulacyjne miały być wystarczające na tego typu problem) tak więc żaden lekarz nie postawił fachowej i rzetelnej diagnozy jak doktor Andrzej Małkowski. Doktor jest wspaniałym specjalistą, po wykonanych badaniach tylko potwierdziliśmy diagnozę doktora (przepuklina kręgosłupa oraz choroba końskiego ogona). Naszej suczce zaproponowano metodę leczenia irap II, gdzie cały proces leczenia trwał zaledwie miesiąc, a nasza malutka Lajesia dzisiaj biega jak króliczek, jest szczęśliwa i pełna życia. Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować całemu zespołowi za wspaniałą atmosferę, ciepło, troskę i oddanie!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Andrzej Małkowski Inny

  Nasza suczka Lusia trafiła do dr.Małkowskiego po tygodniu od porażenia tylnych kończyn, więc ryzyko, ze Juz nigdy nie wstanie było ogromne. Dzisiaj Lusia jest świeżo po operacji kręgoslupa i lada dzień stanie na nogi. A to wyłącznie dzięki dr. Małkowskiemu. Są lekarze weterynarii, dobrzy w tym co robią i są specjaliści z wyższej ligi- i w niej właśnie gra dr. Małkowski!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania