Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi
Kosynierów Gdyńskich 61, 93-357 Łódź
Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (55)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Piskorz Inny

  Wspaniały lekarz ,który nie poddaje się w leczeniu pacjenta.Pomimo trudnego leczenia ,powikłania po operacji przepukliny,czułam się zaopiekowana ,lekarz mi wszystko wyjaśnial co się dzieje ,jakie następne kroki i szczęśliwie pan doktor mnie wyleczył , chodź trochę to trwało .Fachowiec ,wielkie serce i dobry człowiek ,polecam z całego serca

  P
  Profil zweryfikowany
  Piotr Cabaj Inny

  Niesamowity Lekarz i dobry Człowiek. Nawet nie wiem jak to opisać. Nigdy wcześniej nie spotkałem Takiego Doktora jeszcze nie spotkałem. Przyjazny, komunikatywny (w sposób dla mnie zrozumiały), pomocny i skuteczny i to na każdym etapie od diagnozy przez operację, wypis. Dziękuję bardzo.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Jankowski Inny

  Profesjonalista. Konkretny, rzeczowy, przyjemny w kontakcie. Taki właśnie powinien być lekarz.

  S
  Profil zweryfikowany
  Tadeusz Tkaczyk Inny

  Pan Tkaczyk jest przedstawicielem starej, dobrej szkoły leczenia, gdzie najważniejszy jest pacjent. Pełny profesjonalizm, zrozumienie i zaangażownie w procesie diagnozy i leczenia. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Piskorz Inny

  Doktor Piskorz to bardzo dobry chirurg z ogromną wiedzą. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do leczenia pacjenta. Przebieg leczenia bardzo dokładnie i cierpliwe objaśnia. Dziękuję z całego serca Panu Doktorowi że podjął decyzję o przetaczaniu krwi.
  Jest lekarzem z powołaniem i wspaniałym człowiekiem.
  Wdzięczna pacjentka

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Witold Olejniczak Inny

  Wspaniały lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy, dzięki jego podejściu nie bałam się tak bardzo przeprowadzonej operacji ( prawostrona resekcja jelita grubego). Polecam go z czystym sumieniem .

  J
  Profil zweryfikowany
  Witold Olejniczak Konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor konkretny ,rzetelny . Wykonywał zabieg usunięcia żylaków u mnie 20 luty 2024 . Zabieg przebieg bardzo dobrze, wszystko goi się poprawnie. Jestem zachwycona ,choć bardzo się bałam operacji. Dziękuję Panie doktorze .

  E
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Piotrowski Inny

  Miałam robioną kolonoskopię przez Pana doktora, przebiegła bez najmniejszych problemów. Polecam w każdym calu. Wybitny fachowiec, a przy tym bardzo sympatyczny. Dziękuję Panie doktorze, jak i Pan pielęgniarce, dzięki którym badanie jest bezstresowe.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Jankowski Konsultacja chirurgiczna

  Polecam leczenie u dr-a Wojciecha Jankowskiego - w moim przypadku było to wycięcie pęcherzyka żółciowego - za rekomendację niech świadczy stopień trudności zabiegu [zaawansowana u mnie postać dystrofii mięśniowej obręczowo-kończynowej], który przebiegł bezproblemowo, a ja sam wróciłem do normalnego [jak na siebie] funkcjonowania już następnego dnia i to bez leku przeciwbólowego. Dziękuję :)

  B
  Profil zweryfikowany
  Tadeusz Tkaczyk Inny

  Piszę w imieniu pacjentki B. Pałczyńskiej, ponieważ poprosiła mnie o napisanie kilka słów w jej imieniu . . Pan Tkaczyk wykonał operację biodra. Fachowo wytłumaczył, poinformował . Ciocia ciagle brała lekarstwa przeciwbólowe i nie mogła chodzić. Po przeprowadzeniu operacji ciocia po trzech tygodniach jest bez środków przeciwbólowych; przed operacja brała bardzo dużo tabletek uśmierzających ból) i porusza się sprawnie . Ciocia mówi ze spotkała wspaniałego człowieka, anioła, że w tych czasach trudno spotkać takich ludzi. Została otoczona wspaniałą opieką. Poprostu jak to się mówi Anioł, nie człowiek.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania