Szpital Powiatowy im. Dr Wojciecha Oczki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bełżycach

(79 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy im. Dr Wojciecha Oczki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bełżycach

Lubelska 90

24-200 , Bełżyce , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Kiś

  Urolog,

  • *

   Nie polecam tego lekarza, podczas wizyty nie okazywał większego zainteresowania moim problemem, co jest rażące za tak wysoką cenę wizyty. Na moją opowieść o historii choroby zapytał się czy "mam może jakąś teorię o przyczynie". No przepraszam - jak tak może wypowiedzieć się lekarz?! To ja przyszłam do niego by uzyskać odpowiedź a nie sama odpowiadać sobie na pytania. Gdybym znała przyczynę mojego problemu to otworzyłabym swój własny gabinet. Więcej nie pojawię się u tego pana. Odradzam!

  • T

   Byłem u Doktora z ojcem. I ojciec i ja jestesmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobry lekarz. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Janina Bożena Furmanik

  Internista, Kardiolog,

  • A

   Pani doktor co prawda już nie pracuje w tym miejscu, ale wspominam ją bardzo dobrze. Leczyła całą moją rodzinę w związku z różnymi schorzeniami kardiologicznymi i zawsze była niesamowita. Dostępna praktycznie ciągle pod telefonem, zawsze służyła dobrą radą. Potrafiła ustawić tak leki, że człowiek nawet nie czuł, że je brał. Świetna specjalistka w swoim fachu.


 • Janusz Ślepko

  Chirurg,

  • W

   Byłam u niego i jako pacjentka oceniam go bardzo źle. Czekając na swoją kolejkę dużo się nasłuchałam niepochlebnych uwag na jego temat; szybko zbywa pacjenta, ogranicza się do wypisania recepty i tyle. U niego pacjent to ilość nic więcej. Miałam nadzieję ,że ze mną przy 1-wszej wizycie będzie inaczej. Byłam w błędzie.
   Pan doktor- chociaż nie wiem czy powinnam tak mówić o nim bo na taki tytuł też sobie trzeba zasłużyć potraktował mnie z góry, był bardzo bezczelny, zwrócił mi uwagę na temat mojego wyglądu- myślę, że niczyja to sprawa a już nie powinien tego nikt komentować nawet jakiś pan doktor. Nie pomógł mi pomimo mojego kłopotu zdrowotnego w żaden sposób i szybko mnie zbył. Na pewno nie poleciłabym go nikomu!!!


 • Hanna Studenna

  Kardiolog,

  • G

   Pani doktor Studenna Hanna objęła mnie leczeniem i nie mogę nic złego o niej powiedzieć. Zawsze pamiętała mnie, zlecała częste badania kontrole. Zainteresowała się mną. Dzisiaj tu chciałbym jej ponownie podziękować.

  • A

   Prawdziwy Lekarz,kompetentna,delikatna wobec pacjentów i uparta.Dzięki tym cechom ja żyję,upar la sie dalej defiblirować,pomimo sugestii innych by zakończyć.Dzięki temu ja żyję

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wiesław Mietlicki

  Ginekolog,

  • K

   Szczerze nie polecam.
   Chodzilam cała Ciążę do dr mietlickiego.
   i nie byłam zadowolona
   Nie da swojego numeru telefonu gdyby coś się działo
   Przy porodzie też go nie było.
   Dziwne podejście do pacjentek

  • A

   Wspaniały lekarz i człowiek. Zawsze potrafił poprawić humor:) Był przy narodzinach mojego dziecka i dzięki niemu dobrze wspominam szpital w bełżycach.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jacek Kiś

  Urolog, dr n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo profesjonalny i przemiły lekarz wzbudzający zaufanie .
   Na pewno wrócę i umówię się na kolejna wizytę

  • N

   Dr Jacek Kiś to nie tylko bardzo dobry lekarz ale również wspaniały, ciepły człowiek. Leczę się u Pana doktora od 4 lat. Miałam robioną operację oraz po 3 latach zabieg. Zawsze przed każdą z tych decyzji miałam wykonany szereg badań. Mimo ogromu pacjentów jaki Pan doktor zawsze ma, znajduje czas dla każdego i odpowieda na wszystkie pytania oraz wątpliwości. Idąc do tego lekarza, nawet z największym bólem wiem że będzie dobrze! Jestem ogromnie szczęśliwa że trafiłam właśnie na dr Kisia.


 • Cezary Skórzewski

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ciaża

   Jestem zadowolona z prowadzenia ciąży przez Pana doktora. Ma specyficzny charakter, natomiast idzie się z nim dogadać po ludzku

  • B
   Lokalizacja: Venus Poradnia Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: ciąża

   Lekarz wg mnie nieprofesjonalny, dużym problemem było to, że ciąża nie była planowana. Z tego powodu nie zrobił dokładnego wywiadu i wprost powiedział żebym znalazła kogoś innego do prowadzenia ciąży, że on się nie będzie tym zajmował. Dobrze ze był to dopiero 7 tydzień i miałam czas. Badanie bardzo bolesne, niedelikatne.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Małgorzata Opidowicz

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4

   Prowadziła moją ciążę. Wszystko ok, czasem ma swoje humory ale ogólnie jest w porządku. Starej daty ale rzeczowa.

  • S
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4Usługa: Brak okresu

   Podczas wizyty nie zostałam zbadana. Moim problem był brak okresu, pani Doktor jedynie na podstawie wywiadu wykluczyła ciąże, zlecila jedynie badanie usg, na podstawie wagi stwierdzając pso, poza tym nie wyjaśniła nic stwierdzajac że mam o tym co mi może być poczytać w internecje.
   Wydaje się że ze względu na to, że byłam ostatnia pacjentka chciała mnie jak najszybciej odesłać. Jako młoda dziewczyna jestem bardzo niezadowolona z wizyty, nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marek Krupa

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w LublinieUsługa: zabieg chirurgiczny w znieczuleniu miejscowym

   Byłam u doktora dwukrotnie, na dzisiejszej wizycie miałam usuwane znamię. Jestem zadowolona z wizyty. Doktor to postawny pan o miłym wyrazie twarzy i uśmiechniętych oczach :) I przyjaznym nastawieniu do pacjenta, co najważniejsze :)

  • T

   Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, opanowany i serdeczny. Jeśli tak można powiedzieć to - sama przyjemność być przez niego operowanym :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Danuta Widelska

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo nie polecam pani doktor, udałam się na USG do tej pani, by mieć 100% pewność, ze moje tabletki antykoncepcyjne zabezpieczają mnie tak jak powinny, po czym ta pani stwierdziła, że działają jeśli biorę je regularnie, bez jakiegokolwiek dowodu.
   Co mijało się z celem mojej wizyty.
   Nie wspominając nawet niedelikatności pani doktor podczas wykonywania USG, nastawieniu tej pani do pacjenta i kilkunasto minutowym spóźnieniu. Wszystko odbywało się w pośpiechu.
   Nigdy więcej się do tej pani nie wybiorę. Zmarnowałam tylko czas. Nie polecam doktor Widelskiej szczególnie dla młodych osób, które pierwszy raz wybierają się do ginekologa.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Doktor. Trafiłam z bólem brzucha okazało się że mam guza w jajniku. Została podjęta od razu decyzja o operacji. Wszystko przebiegło bez komplikacji.
   W ciąży również byłam bardzo zadowolona z jej opieki. Gdy okazało się że dziecko traci tentno natychmiast została podjęta decyzja o cięciu cesarskim.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu