Stomatologia Borowski

(25 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Borowski

Staszica 17

27-200 , Starachowice , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Mazurek

  Stomatolog, lek. dent.

  • T
   Lokalizacja: Stomatologia Borowski

   Doskonała i fachowa Pani doktor. Pracuje szybko i sprawnie, tak bezboleśnie, jak to tylko możliwe i bez trudu poradziła sobie z moimi kanałami. Pod ręką ma cały sprzęt diagnostyczny (mikroskop, RTG, tomograf), więc podczas zabiegu pewnie dąży (i drąży) do celu, zamiast błądzić po omacku lub leczyć "na czuja". Na fotel Pani Marty siadam z przyjemnością, bo wizyta u niej nie będzie ani długa, ani bolesna, ani nudna.


 • Piotr Borowski

  Stomatolog, Chirurg, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: aparaty stałe

   Przyszłam do gabinetu z problemem nierównych zębów, jestem bardzo zadowolona z wizyt i opieki lekarskiej, mam w końcu uśmiech o jakim marzyłam. Dziękuję!

  • Lokalizacja: Dentator w StarachowicachUsługa: leczenie próchnicy

   Stomatologia Borowski to dobre miejsce dla każdego pacjenta, który myśli o swoim zdrowiu, rzetelni lekarze, miła atmosfera, leczyłam i leczę tam zęby, byłam również na czyszczeniu, piaskowaniu i lakierowaniu, bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Olga Kalisz

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Stomatologia BorowskiUsługa: protetyka

   Pani doktor prezentuje wysoki profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Szczegółowo informuje o świadczonej usłudze, wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, potrafi stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Delikatna i uważna podczas wykonywanych zabiegów. W czasie ostatniej wizyty otrzymałam pisemną wyczerpującą informację wyjaśniającą dla pacjenta. Zdarzyło się to po raz pierwszy, a korzystałam z usług w wielu gabinetach stomatologicznych. Reasumując: pełna satysfakcja, gorąco polecam Panią Doktor!


Powiązane wyszukiwania