Stomatologia Borowski

(26 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Borowski

Staszica 17

27-200 , Starachowice , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Mazurek Inny

  Świetny specjalista!!! Zarówno leczenie kanałowe jak i ekstrakcja wykonane na najwyższym poziomie. Poza tym Pani stomatolog jest zabawna i wyluzowana.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Olga Kalisz protetyka

  Pani doktor prezentuje wysoki profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Szczegółowo informuje o świadczonej usłudze, wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, potrafi stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Delikatna i uważna podczas wykonywanych zabiegów. W czasie ostatniej wizyty otrzymałam pisemną wyczerpującą informację wyjaśniającą dla pacjenta. Zdarzyło się to po raz pierwszy, a korzystałam z usług w wielu gabinetach stomatologicznych. Reasumując: pełna satysfakcja, gorąco polecam Panią Doktor!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Borowski leczenie próchnicy

  Stomatologia Borowski to dobre miejsce dla każdego pacjenta, który myśli o swoim zdrowiu, rzetelni lekarze, miła atmosfera, leczyłam i leczę tam zęby, byłam również na czyszczeniu, piaskowaniu i lakierowaniu, bardzo polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Borowski wypełnienie

  Stomatologia Borowski to dobre miejsce dla każdego pacjenta, rzetelne leczenie, bardzo polecam, świetnie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Borowski

  Serdecznie polecam gabinet Pana dr Borowskiego. Bardzo profesjonalna a przy tym niezwykle przyjemna obsługa każdego z pracowników. Pani doktor u której leczyłam zęby bardzo miło, cierpliwa i wyrozumiała. Zęby po rekonstrukcji wyglądają naturalnie. Największe zdziwienie gdy po leczeniu endo dzwoniła Pani z recepcji pytając jak się czuje. Jeszcze raz serdecznie polecam.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Mazurek

  Doskonała i fachowa Pani doktor. Pracuje szybko i sprawnie, tak bezboleśnie, jak to tylko możliwe i bez trudu poradziła sobie z moimi kanałami. Pod ręką ma cały sprzęt diagnostyczny (mikroskop, RTG, tomograf), więc podczas zabiegu pewnie dąży (i drąży) do celu, zamiast błądzić po omacku lub leczyć "na czuja". Na fotel Pani Marty siadam z przyjemnością, bo wizyta u niej nie będzie ani długa, ani bolesna, ani nudna.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania