Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej dr. n. med. Orest Hnidec

Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej dr. n. med. Orest Hnidec

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej w Białymstoku powstał w 1998 r. na bazie założonego przez dr Oresta Hnideca w 1983 roku Prywatnego Gabinetu Gastrologicznego. Ośrodek zatrudnia zespół lekarzy gastrologów z Oddziału Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku, Oddziału Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala MSWiA w Białymstoku, II Kliniki Chirurgii Ogólnej UMB i Oddziału Chirurgicznego Szpitala MSWiA w Białymstoku. Zatrudnieni w Ośrodku lekarze i pielęgniarki posiadają wieloletnią praktykę zawodową potwierdzoną przez certyfikaty umiejętności i stale biorą udział w nowych szkoleniach.
Dowiedz się więcej

Adres

Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej dr. n. med. Orest Hnidec
Ogrodowa 19, 15-027 Białystok
Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej dr. n. med. Orest Hnidec logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec konsultacja gastrologiczna

  Wspaniały, rzetelny, zaangażowany lekarz. Poszlam do dr Hnideca, gdyż męczyły mnie straszne biegunki. Pan doktor zastosował odpowiednie leczenie. Dolegliwości ustąpiły.
  Wreszcie, mogę normalnie funkcjonować i jeść.
  Polecam z całego serca dr Hnideca.

  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec gastroskopia

  Korzystałem ja i moi bliscy wielokrotnie z badania i zaleceń. Zawsze precyzyjne zlokalizowanie problemu i właściwe zastosowanie środków leczniczych. Kompetencja, oddanie i wrażliwość to wynikające sie cechy tego lekarza. Warto zaufać temu Lekarzowi!!! Gorąco polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec gastroskopia

  Niestety nie mogę polecić doktora Oresta Hnideca. Nie byłam zadowolona zarówno z gastroskopii jak i konsultacji.
  Mając porównanie z gastroskopią na NFZ muszę przyznać, że jest na o wiele wyższym poziomie niż w tym gabinecie.
  U dr Oresta Hnideca komunikacja z pacjentem podczas badania, atmosfera, empatia, zainteresowanie pacjentem
  oraz wnikliwość przeprowadzenia zabiegu była na bardzo niskim poziomie. Nie dostałam również zdjęć z gastroskopii
  bo według doktora są zbędne. Nawet jeśli są zbędne to zapłaciłam za nie więc powinnam je dostać. Na NFZ dołączanie zdjęcia jest
  standardem. Ponadto zostało mi przypisane złe dawkowanie
  leków które nie pokrywa się z najnowszymi wytycznymi przez co straciłam czas i pieniądze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec gastroskopia bezstresowa

  Polecam. Dr O. Hnidec bardzo spokojny. Odpowiada rzeczowo na pytania. U mnie podczas gastroskopii bezstresowej (polecam) wyszło Helicobacter. Sporo leków, ale przy schorzeniach tego typu terapia aby była skuteczna musi wiązać się z połączeniem kilku leków, do których trzeba podejść zadaniowo ze spokojem i je "zjeść" zgodnie z otrzymanymi zaleceniami bez kombinowania + obowiązkowo dieta. Leczenie układu pokarmowego to niestety maraton dla cierpliwych a nie sprint na 100 metrów.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec kolonoskopia NBI

  Kolonoskopia płatna.Natomiast co mnie zaskoczyło na internetowym koncie pacjenta NFZ wpisana jest porada.Czyli gabinet przyjmuje również na NFZ?? Nie rozumiem.Myslalam ze jest to wyłącznie prywatny gabinet.

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec konsultacja gastrologiczna

  Byłam u Pana Doktora prawie rok temu z polecenia innego lekarza. Niedawno sama poleciłam Doktora komu innemu i pomyślałam że warto podzielić się opinią i tu, ponieważ Pan Orest Hnidec to bardzo rzeczowy i konkretny specjalista, który podchodzi do pacjenta indywidualnie. Problemy z którymi ja się zmagałam po jednej wizycie i zaproponowanym leczeniu całkowicie minęły. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim profesjonalnym i kompleksowym podejściem. Nawet związany z gastroskopią stres dzięki spokojnemu nastawieniu Pana Doktora szybko mija. Polecam każdemu.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec gastroskopia

  Spokój, profesjonalizm i rzeczowa ocena stanu pacjenta. Co najważniejsze - bez pośpiechu. Byłem u kilku gastrologów w Białymstoku i Pan doktor jest zdecydowanie najlepszy.

  M
  Profil zweryfikowany
  Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej dr. n. med. Orest Hnidec powikłania antybiotykowe

  Z całego serca polecam dr. Czajkowskiego. To moja pierwsza wizyta u gastrologia i przygoda z gastroskopią. Lekarz z powołania☺️

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec kolonoskopia

  Dr Orest Hnidec polecam. Wspaniały człowiek, ma podejście do pacjęta, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjęt, nie śpieszy się. Odpowiada na pytania pacjęta. Ja robiłam kolonoskopię. Nie odczuwam po tym badaniu żadnych dolegliwości. Polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Orest Hnidec

  Znakomity gastrolog z ogromnym doświadczeniem. Mało mówi, ale za to bardzo konkretnie. Widać, że ciągle myśli i stara się postawić jak najbardziej trafną diagnozę. Takich lekarzy lubię.

  Byłem u doktora na konsultacji oraz gastroskopii bezstresowej. Badanie przewodu pokarmowego wykonane sprawnie i szybko (około 5 minut). Jedyny ból występuje przy przeciskaniu się sprzętem przez nos, aczkolwiek trwa on dosłownie chwilę. Później tylko odczuwa się, że "coś" znajduje się wewnątrz, ale nie jest to uciążliwe. Żadnych bóli ani odruchów wymiotnych. Doktor na bieżąco wyjaśnia przebieg badania. Asystująca pielęgniarka była bardzo miła, co chwile uspokajała i pocieszała. Test na helicobacter tuż po badaniu nic nie wykazał, aczkolwiek Pan Hnidec dla świętego spokoju postanowił pozostawić próbkę pod obserwacją do końca dnia. Następnie wysłał mi sms, iż wszystko jest w porządku, co według mnie tym bardziej udowadnia, że zależy mu na dobru pacjenta.

  Ceny nie są wygórowane jak na takiego specjalistę. Z całego serca polecam. W przypadku kiedy będę miał jakieś problemy gastrologiczne to na pewno w pierwszej kolejności udam się do doktora.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania