O nas

Sana Clinic to nowoczesna placówka powstała z misją kompleksowego leczenia stomatologicznego w oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie ekspertów z wąskich dziedzin stomatologii oraz dostęp do najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów.
Posiadamy specjalistów periodontologów, implantologów, chirurgów, endodontów i protetyków.
Specjalizujemy się w leczeniu w znieczuleniu ogólnym (narkozie), leczymy pacjentów z dentofobią, nadwrażliwych oraz takich którzy mają złe doświadczenia z leczeniem zębów.
Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej np. usuwanie zębów zatrzymanych czy implanty zębowe.
Zakładamy protezy i uzupełnienie zębowe na klasyczne i na implantach.
Pracujemy nad estetyką uśmiechu, zakładamy licówki porcelanowe;emax, bonding.

Nasi lekarze z ogromną pasją, zaangażowaniem i zawodową ciekawością podchodzą do leczenia zarówno drobnych problemów w jamie ustnej, jak również tych bardziej skomplikowanych wymagających kompleksowego planu leczenia.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maja Pińska Inny

  Pani Doktor Maja jest wspaniałym stomatologiem. Uratowała mojej 8-letniej córeczce zęba, lecząc kanałowo pod mikroskopem. Jest odważna, dynamiczna, ciepła, serdeczna i profesjonalna. Polecam wszystkim rodzicom, jeśli mają wątpliwości co do wizyty z dzieckiem. Polecam również Sana Clinic, gdzie zostaliśmy bardzo miło i profesjonalnie przyjęci. Przemiła atmosfera i personel. Dziękujemy!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maja Pińska Konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor mimo młodego wieku jest bardzo profesjonalna. Zadzwoniłem z awarią zęba i jeszcze tego samego wieczora siedziałem na fotelu dentystycznym. Zabieg bezbolesny i w bardzo sympatycznej atmosferze. Po wszystkich dostałem naklejkę dzielny pacjent z Bass Astralem z Toy Story (nieważne, że mam 32 lata...). Ogromnie polecam :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maja Pińska Inny

  Wspaniała kobieta, lekarz jak i cały zabieg, byłem dzisiaj po raz drugi i śmiało polecam, wszystko profesjonalnie w miłej atmosferze.
  Na pewno gdyby coś jeszcze przytrafiło się z zębami to jeśli chodzi o Wrocław, wybiorę się tylko do Pani Mai :)

  F
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maja Pińska Inny

  Rewelacja - jako pacjent z lekką/średnią dentofobią bardzo polecam! Nawet wbijanie igły ze znieczuleniem jest całkowicie bezbolesne! Pani Stomatolog bardzo wyrozumiała, podchodzi do dorosłego faceta jak do małego dziecka! Byłem bardzo zestresowany - Pani rozmową mnie rozluźniła. Bardzo delikatne operacje wiertłem, co chwile pytała czy wszystko ok. Wszystko krok po kroku opowiadała co robi itd. Rewelacyjna atmosfera, rewelacyjne wykonanie odbudowy zęba piątki, zero bólu! Pozdrawia pacjent lat 43 z pełnym kompletem zębów (ani jednego kanałowego)! W końcu znalazłem prawdziwą klinikę dentystyczną i swoją Stomatolog! Chyba przestanę bać się dentysty! Leczenie wykonane 1.04.2022. Bardzo polecam wszystkim dentofobom!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Zwycięska 25-35/15, 53-033 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania