Samodzielny Publiczny Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku

Szpitalna 6a

87-800 , Włocławek , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Przybyszewski

  Od kilku lat leczę się u Pana Piotra w Zespole Przychodni Specjalistycznych przy ul. Szpitalnej we Włocławku. Jestem bardzo zadowolony z Jego opieki medycznej. Szczegółowo i zrozumiale udziela wyjaśnień pacjentowi. Badania echa serca wykonuje bardzo dokładnie. W ubiegłym roku po kolejnym badaniu echa serca przekonał mnie o konieczności wymiany zastawki i skierował do Instytutu Kardiochirurgii i Transplantologii w Warszawie gdzie dokładnie potwierdzono słuszność diagnozy i natychmiast skierowano na operację wymiany zastawki aortalnej. Obecnie jest już piąty miesiąc po operacji i czuję się dobrze. Nadal pozostaję pod kontrolą Pana Piotra i jestem wdzięczny za dotychczasową opiekę. Serdecznie polecam innym chorym korzystanie z usług Pana Piotra.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Przybyszewski Inny

  Anioł nie człowiek! Lekarz z powołania o ogromnej wiedzy - szybka trafna diagnoza i dobrze dobrane leki! Lekarz z sercem na dłoni- potrafi uspokoić wytłumaczyć wszystko na spokojnie. Moim zdaniem lekarz kompetentny, zaufany! lepiej nie mogłam trafić Panie dotorze jeśli Pan to czyta to Dziękuje

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Przybyszewski

  Oto historia leczenia zapisana przez mojego tatę:
  "Mam 79lat. Pan Piotr od 14 lat utrzymuje mnie przy życiu. Regularnie odwiedzam go w celu kontrolowania swojego stanu zdrowia. Przez te wszystkie lata borykałem się z chorymi zastawkami serca. Doktor starał się dać mi jak najwięcej czasu aby uniknąć ryzykownej operacji. Korygowaliśmy leki oraz starał się wpłynąć na moją dietę. Na początku tego roku mój stan się pogorszył. Pan Piotr stwierdził, że jego rola tutaj się kończy i mam wybór - operacja albo męczymy się dalej lekami i odwlekamy nieuchronne. Wybrałem operację, doktor skierował mnie do Instytutu Kardiologii w Aninie. W marcu odbyła się operacja - sukces, wymienione 3 zastawki oraz wykonane 3 by-passy. Po operacji wróciłem pod oko Pana Piotra. Wystąpiła komplikacja po operacji, w lewym płucu zebrała się woda. Doktor uznał, że w obecnej wówczas sytuacji zbyt ryzykowne jest ściąganie tej wody. Postawił na leki. Tutaj kolejny sukces - po 3 miesiącach walki i 2 korektach leków, płuca czyste. Do dziś zero problemów. Serdecznie polecam Pana Piotra!"

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Przybyszewski konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

  Pan dr Przybyszewski to człowiek o wielkim sercu,profesjonalista ,cierpliwy, zawsze wita pacjentów z uśmiechem.Zawsze z uwagą każdego wysłucha.To lekarz godny zaufania z czystym sumieniem polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania