Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu Lubelskim

(4 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu Lubelskim

Przemysłowa 4a

24-300 , Opole Lubelskie , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wlodzimierz Kozyrski Inny

  Przyszłam do doktora po skierowanie na badania krwi z wynikami badania USG, które miałam robione, co prawda przez innego lekarza, ale parę dni temu. Jako kobieta w ciąży musiałam czekać, aby się do doktora dostać prawie tydzień, był jedynym lekarzem w okolicy z wolnym terminem. Na miejscu okazało się, że jest wielki bałagan i nie jestem wcale zarejestrowana! Na szczęście udało się wizytę odbyć. Nic mi jednak po niej. Lekarz odmówił wypisania skierowania na pierwsze podstawowe badania dla kobiety w ciąży, uzasadniając to tym, że "nie będzie maszyną do wystawiania skierowań". Koniecznie chciał mnie bez sensu badać, na nic tłumaczenia, że badanie było parę dni temu i pokazywanie wyników. Lekarz mnie zwyczajnie wyśmiał. Teraz muszę płacić prywatnie 500 zł za badania, bo na NFZ nie można się nigdzie dostać z wyjątkiem pana Kozyrskiego, który odmawia pomocy. Dzwonilam do NFZ i powiedzieli, że lekarz nie ma prawa odmówić wystawienia skierowania na badania dla kobiety w ciąży niezależnie od sytuacji...
  Serdecznie nie polecam, wizyta przebiegła w bardzo złej atmosferze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Bartyzel-Maciąg Inny

  Z gabinetu wyszłam z płaczem. odpowiadała ironicznie, podczas wywiadu nagle zaczęła krzyczeć ze nie zdaje sobie sprawy ze powinnam być już rozebrana i czekać na fotelu? Na każdym kroku ironiczny uśmiech, wzruszanie ramionami i pretensje ze powinnam iść sobie prywatnie… nigdy więcej, nie polecam niestety. Na pierwszą wiztę do tej Pani przyszłam po tabletki antykoncepcyjne- dostałam informacje że są niezdrowe i żebym sobie współżyła zgodnie z kalendarzykiem

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Bartyzel-Maciąg Inny

  Zawsze miła obsługa. Zlecane są tylko niezbędne badania. Nawet jeśli nie pamiętam o wykonaniu jakiegoś badania profilaktycznego jak np cytologia, Pani doktor przypomina, informuje o wykonywanym badaniu. Gdy mam wątpliwości wyjaśnia wszystko. Życiowa i wyrozumiała Pani doktor.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Bartyzel-Maciąg

  Zdecydowanie nie polecam, bardzo niemiła pani doktor. Odmówiła wykonania KTG w 34 tc, ponieważ stwierdziła, że badanie powinnam wykonać u lekarza prowadzącego ciąże (nie mam takiej możliwości ponieważ w gabinecie do którego chodzę nie maja urządzenia do KTG). Dodatkowo stwierdziła, ze badanie powinien wykonać ktoś, kto się na tym zna (czyżby lekarz-położnik??). Poza tym zadaje pytania typu "a po co pani to badanie" i podważa wyniki badań innych lekarzy. Generalnie moja pierwsza (i na pewno ostatnia) wizyta u niej zakończyła się po 7 minutach.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz