Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 3 im. dr. Seweryna Sterlinga Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

(51 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 3 im. dr. Seweryna Sterlinga Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Sterlinga 1/3, Bałuty

91-425, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Komorowski

  Internista, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: Zle wyniki tsh, ft3 i ft4

   Jestem bardzo rozczarowana wizyta u Pana profesora. Najpierw po zobaczeniu wyników moich badań stwierdził chorobę Gravesa (nie zlecajac mi zadnych innych badan, naeet usg tarczycy) kiedy zapytałam co to dla mnie oznacza i czy to jest poważne, profesor odpowiedział z grobową miną ze jest bardzo powazna, ze bardzo malo ludzi na nia choruje a gdy tylko poprosilam o wyjasnienie konsekwencji tej choroby odeslal mnie do internetu. Wprost powiedzial ze przeciez wszystko mozna znalezc przez google wiec nie widzi powodu aby mi tłumaczyć. W gabinecie bylam 5 min a wyszłam załamana. Co sie okazalo choroba nie jest az tak straszna jak opisywal ja profesor. Chyba. Bo nie jestem pewna czy wujka google dobrze zrozumialam. Tak wie naprawde nie polecam.


 • Zbigniew Sablik

  Kardiolog, Internista,

  • S

   No cóż. Niestety słabo!!! A najgorszy stosunek do pacjenta! Rozdrażnienie łamane przez wrogie nastawienie. Wstyd trochę....
   ```
   Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza.
   ```

  • A

   A ja uważam całkiem inaczej.Nie polecam go. Na ostatniej mojej wizycie zaleci zrobienie mi kilku ważnych badań (np.echo,holter ).Kiedy poprosiłam o skierowanie stwierdził,że te badania muszę zrobić prywatnie za duże pieniądze mimo, że jestem ubezpieczona. Poza tym stwierdził,że nic strasznego się nie dzieje. Zmieniłam więc lekarza i okazało się, że badania należą mi się bezpłatnie, mało tego wcale nie było tak różowo jak uważal p.S bo wyłądowałam w szpitalu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janusz Zasłonka

  Chirurg,

  • I

   Pan Profesor uratowal mi zycie, jest fantastycznym i zyczliwym lekarzem kardiochirurgiem, bardzo polecam


 • Jolanta Kunert-Radek

  Endokrynolog, Internista,

  • L

   Powiem tak,
   Leczyłam sie wcześniej u innych (przeróżnych) lekarzy przez 17 lat,a to chyba nie mało.

   Po diagnozie, badaniach i wcale nie częstych wizytach (częściej w ciąży ale to raz na 3 m-ce) musiałam mieć zabieg usunięcia tarczycy (po dwóch latach leczenia u p. Radek). Pani Prof. to jedyny Lekarz który podszedł do mnie jak do człowieka, nie owijając w bawełnę tego co się dzieje i zadziać może.

   Poznałam w poczekalni w szpitalu jak i w prywatnym gabinecie wiele osób, którym uratowała tyłek więc świadczy to jednak o jej trafnych diagnozach.

   Co do omylności tego lekarza jak i zresztą wszystkich innych z tego fachu, to uważam że ludzie za bardzo ufają w jednoznaczną słuszność każdej postawionej diagnozy a przecież tylko ludzie jak my. Należy samemu również myśleć, bo to co powie specjalista nie jest ostateczne i każdy może sam decydować o swoim życiu.

  • G

   Chciałabym się dowiedzieć czy Pani profesor wysyła swoich pacjentów do szpitala w celu postawienia diagnozy??

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Janina Bartkowiak

  Endokrynolog,

  • M

   Wspaniały Lekarz, leczę się u p. Doktor od wielu lat. Niestety w czerwcu odchodzi na emeryturę i nie będzie przyjmować prywatnie. Wielka szoda....
   Pozdrawiam

  • G

   Bardzo konkretna, opanowana, wszystko dokładnie wyjaśnia, poświęca tyle czasu ile trzeba, kieruje na badania bez problemu. Polecam z czystym sumieniem!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ryszard Jaszewski

  Kardiolog, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • J

   Pozdrawiam weteranów! Mam 70 lat, byłem skierowany do szpitala kardiochirurgicznego na ul. Szterlinga w Łodzi z zdiagnozowanymi: tętniakiem aorty wstępującej i zwapnioną zastawką aorty wstępującej. Zabieg operacyjny 29 sierpnia 2013 r. przeprowadził Pan profesor Ryszard Jaszewski z wynikiem pozytywnym. Zastawka moja była tak zwapniona, że profesorowi Jaszewskiemu rozpadła się w rękach, po jej wyjęciu. Profesorowi Jaszewskiemu zawdzięczam przedłużenie życia. Następnie byłem 4 tygodnie w ośrodku rehabilitacyjnym w Tuszynku. Ośrodek dobrze wyposażony w sprzęt rehabilitacyjny i opieka medyczna wzorowa. Szczerze polecam. Przez 2 lata będę się znajdował pod opieką kardiologiczną profesora Jaszewskiego. Gdybym w przyszłości miał decydować o poddaniu się zabiegowi kardiochirurgicznemu to wyłącznie przez profesora Jaszewskiego. Obecnie czuje się dobrze, dogonię tramwaj nie męcząc się i noszę z targowiska dwie torby około 6 kg, w obu, choć wiem że to debilizm do potęgi entej. Na 5 pięto w blokach wchodzę lekko zmęczony - cała życie mieszkałem/mieszkam na parterze.

  • M

   mija 6 rok od zabiegu przeprowadzonego przez profesora - zawdzięczam mu zdrowie ale i życie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Bogdan Kałużewski

  Genetyk, Położna,

  • M

   ekspert w swojej dziedzinie i niezwykły człowiek. Chłodny profesjonalista podczas pracy i ciepły, dowcipny człowiek w kontaktach międzyludzkich. Leczę się u profesora i widzę efekty, przy okazji leczenia uzmysłowił mi konieczność leczenia innych schorzeń, które znalazł u mnie, o których wiedziałem wcześniej a które znacznie się rozwinęły. Nie wyleczy ze wszystkiego bo jest ekspertem w swojej wąskiej dziedzinie i sam to zaznaczył ale ukierunkował i powiedział co i jak. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

  • A

   trafiłam do dr Kałużewskiego z powodu problemów z zajściem w ciążę. w końcu trafiłam na kogoś konkretnego kto kompleksowo zajął się naszą niepłodnością ( a byłam już wcześniej u różnych lekarzy). Byłam raz prywatnie - zrobił kilka potrzebnych badań. 3 razy byliśmy z mężem na NFZ w ramach genetyki- w ramach tych 3 wizyt na nfz zrobił nam badanie genetyczne (kariotyp) (które prywatnie kosztuje 800 zł jedno) i wyszło z nich że mam wadę genetyczną która daje małe szanse na posiadanie potomstwa. Zaproponował nam pomoc - opowiedział o metodzie która mogłaby pomóc, ale dodał też że jeśli jesteśmy ludźmi głębokiej wiary katolickiej to dla nas ta metoda odpada. Nie naciskał, kazał przemyśleć i jak coś to dać mu znać. Uważam że konkretnie, uczciwie i z szacunkiem przedstawił sprawę. Przez pół roku leczenia - diagnozowania czuliśmy się obsługiwani kompleksowo i konkretnie.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Joanna Jankiewicz - Wika

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • P

   Bardzo dobra, kompetentna lekarka. Zna swoich pacjentów. Zawsze ma czas by wytłumaczyć wątpliwości.Miła i uprzejma w każdej sytuacji. Zdecydowanie polecam

  • P

   Dr Wika jest miła sympatyczna ale przy tym konkretna i rzeczowa ! Trafiłam na doktor w szpitalu zajęła sie mna rewelacyjnie ! Doskonała pamięć do pacjenta i historii choroby. Polecam pełen profesjonalizm !

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Tamara Michalska

  Genetyk, Ginekolog, lek.

  • Byłam u Pani Doktor na badaniach genetycznych...zakończyły się amniopunkcją. Badanie , które budziło we mnie bardzo duży lęk, tak naprawdę niepotrzebny...wszystko przed badaniem zostało przez Panią doktor wyjaśnione, badanie trwało ok15 minut później 30 minut leżenia co chwila sprawdzanie mojego stanu...opieka uważam bardzo dobra. Nie jest to Lekarz z którego emanuje ciepło, ale byłam spokojna i pod dobra opieka. Na wynik czekałam 3,5 tygodnia długo, ale wynik dla mnie najlepszy na świecie . Polecam klinikę genetyczna na ul. Czechosłowackiej.

  • A

   byłam u Pani doktor na usg genetycznym i teście PAPPA, ogólnie w porządku lekarz, wyjaśniła na czym polega badanie, mówiła co widzi na ekranie, odpowiadała cierpliwie na pytania. badanie trwało około 30 minut, a następie było pobranie krwi, Nie mam zastrzeżeń

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Gabriela Mełeń-Mucha

  Endokrynolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Volver RadomskoUsługa: profesorskie konsultacje endokrynologiczne

   Pani Profesor jest doskonałą diagnostką z olbrzymią wiedzą praktyczną. Porady endokrynologiczne udzielane są w powiązaniu z innymi gałęziami medycyny. Bardzo rzeczowa osoba. Polecam

  • M

   Najlepszy endokrynolog w Łodzi!!!. Przyszłam do Pani Profesor będąc kupką nieszczęścia, na lekach przepisanych przez innych lekarzy (z tytułami naukowymi i swietnymi opiniami w necie) . Nie byłam łatwą pacjentką, jęczałam, przeczytałam cały internet i czułam się okropnie. Pani profesor nie uległa moim żądaniom badań w szpitalu, poświęciła mi dużo czasu, wszystko cierpliwie tłumaczyła, twiedząc, że w miom przypadki leczenie nie jest potrzebne. Po wizycie odstawiłam leki i zdołałam ustalić, że przyczyną mojego okropnego samopoczucia jest alergia a nie tarczyca. Od tamtej pory czuję się dobrze, a "parametry" tarczycy choć nie są idealne to -zgodnie z przewidywaniami Pani Profesor - wracają do normy. Polecam!!!.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu