Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Rodzina

Lelewela 7

75-450 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Nidecka

  Stomatolog, lek. dent.

  • P

   "Stomatolog" ten nie potrafi leczyć zębów, tylko porafi je psuć. Mnie leczyła ta "dentystka" ząb kanałowo, narobiła odprysków przy czyszczeniu zęba, zrobiła kieszonkę, skasowała za "skończony" ząb, który na drugi dzień potwornie zaczął boleć i poszedł do wyrawnia. Ale pani "stomatolog" zarobiła, a ja straciłam zęba i pieniądze. Zdecydowanie nie polecam.


 • Eugenia Mruczyńska

  Pediatra,

  • A

   Zgadzam się z przedmówczynią. Pani Eugenia ZAWSZE wystawia antybiotyk, zresztą często ten sam. Nie zawsze miła, kilka razy trzeba było na nią dłużej poczekać, gdyż rozmawiała z pielęgniarkami na zapleczu. Zmieniłam lekarza, do kompleksowego, POWAŻNEGO leczenia tej Pani nie polecam.

  • M

   Faktycznie, ma podejście do młodych pacjentów, ale to jedyna dobra rzecz która można o niej powiedzieć. Na niemal każdy problem zna tylko jedną receptę - antybiotyk. Nie zna nowych leków, być może zatrzymała się na edukacji kilkanaście lat temu. Co gorsza, nie potrafi prawidłowo rozpoznać wyników podstawowych badań, co mogło w przypadku mojego dziecka doprowadzić do tragiedi. Zdecydowanie odradzam Paną Mruczyńską, prawdopodobnie jej czas już minął. W koszalinie są zdecydowanie lepsi pediatrzy od niej.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maria Jaskólska

  Internista, lek.

  • K

   Nie zbyt dobra doktor. Jeśli chodzi o leczenie łatwych chorób to tak, lecz jak człowiek przyjdzie z czymś przewlekłym i bardziej skomplikowanym, to zaczynają się schody. Choć bywa , że nie zawsze dobrze rozpoznaje nawet łatwe schorzenia i urazy. Kiedyś poparzyłam sobie nadgarstek tak, że powyskakiwały mi bąble, poszłam więc do niej by zerknęła, może to coś poważnego. Odpowiedziała mi wtedy,że to poparzenie ledwo 1 stopnia, mam smarować alantanem i iść do domu. Wkurzyłam sie bo wiem, że bąble są przy 2 stopniu poparzenia, poszłam więc do ambulatorium przy szpitalu. Przyjał mnie wtedy dr Kaczkowski. Potwierdził moje obawy, że jest to poparzenie 2 st. skierował na opatrzenie rany i na zastrzyk przeciw tężcowi. Inna dziwna sytuacja - przy okazji jakiejś wizyty u p. Jaskólskiej pomyślałam, że pokaże jej moje plecy, bardzo mnie wytrądzikowało. Wiem, że nie jest dermatologiem, ale stwierdzenie, że to są potówki powaliło mnie na łopatki :) bo wg pani doktor jak bym miała trądzik, to również na twarzy :) Nie jest skora do wypisywania antybiotyków. Ja w sumie też nie lubię ich brać, bo niszczą organizm, ale jak mówię jej, że leczę się już jakiś czas sama i nic to nie daje, nadal każe brać homeopaty, a nie antybiotyki. Inna jescze lepsza sytuacja - jako młoda dziewczyna miałam duże problemy z sercem - kołatania, kłójące bóle, które paraliżowały mnie nawet na godzinę. Pani doktor zrobiła echo serca i wysłała do opisu. Na opisie wyraźnie napisane rytm serca niestabilny[czy coś w tym stylu], a pani stwierdziła, że wszytsko jest ok i dodała, że w m oim wieku (miałam wtedy ok 20 lat) nie można mieć problemów z sercem. Problem ten utrzymywał się przez dłuższy czas. Teraz nadal występuje lecz rzadziej.


 • Mariusz Witman

  Internista,

  • S

   Bardzo dobry i pogodny człowiek. Jest osobą kompetentą, nie bagatelizuje żadnej przyczyny choroby. Od samego początku wzbudza zaufanie. Wykazuje się dużą wiedzą medyczną a nawet wykracza poza swoją specjalizację. Zgadzam się z większością opini wyżej napisanych. Nie zauważyłam u tego lekarza żadnych negatywnych cech :) Ponadto do każdego kienta podchodzi indywidualnie. Lekarz godny polecenia. Chciałabym żeby każdy lekarz podchodził do swojej pracy solidnie tak jak Pan Mariusz, nie na zadadzie "zrobie swoje i będzie z głowy". Jest lekarzem, który nie narzuca swojego zdania, daje pacjentowi czas na wypowiedź, własne refleksje. Przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem oraz wykonuje szczegółowe badania. Moja ocena jest bardzo wysoka ze wzgędu na jego podejście do pacjenta :)
   Jak najbardziej polecam tego lekarz!
   Pozdrawiam.

  • J

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz rodzinny naszej osiedlowej przychodni.Posiada doskonałe podejście do chyba każdego pacjenta. Jest to lekarz któremu bez wstydu można powiedzieć o wszystkich dolegliwościach i objawach chorobowych.Posiada specjalistyczną wiedzę, co pokazał skutecznie lecząc u mnie w kilku przypadkach zdecydowanie wychodzących poza jego specjalizację. Posiada zrozumienie dla pacjenta, jest otwarty a zarazem bardzo konkretny i skuteczny.Leczy się u niego cała moja rodzinka i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni, ze to nasz Pan Doktor. Jerzy Markowski z rodziną

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Anna Wiśniewska

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • S

   Pani Doktor przede wszystkim dokładnie słucha pacjenta, a następnie przemyślanie próbuje dobrać właściwą diagnostykę i leczenie. Każdy przypadek traktuje indywidualnie i przykłada się do tego.

   Proszę się nie zrażać trudnością w umówieniu wizyty bo warto, ale duża ilość pacjentów też świadczy o czymś.


Powiązane wyszukiwania