Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Rodzina

Lelewela 7

75-450 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Rodzina? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Jaskólska Inny

  Wizyta przez telefon - proszę o skierowanie na badanie, które zalecił mi inny lekarz (jednak chciałem mieć skierowanie od własnego rodzinnego). Pani doktor bez rozmowy czy badania mówi, że takiego skierowania nie da. Na pytanie czemu odpowiada, że jej "się wydaje", że nie ma potrzeby i że ma dość hipochondryków.
  Chodziło o rtg płuc przy powracających objawach po covidzie. Rozumiem, że można mieć swoje zdanie, ale nie podoba mi się takie traktowanie opinii innego lekarza (żadnych pytań, żadnej rozmowy, zwykłe "nie dam"). W dodatku wielkim problemem jest samo znalezienie karty pacjenta (w ciągu paru minut nie udało się to). Pani doktor rozłączyła się w trakcie rozmowy i już nie odbierała połączeń.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wiśniewska

  Pani Doktor przede wszystkim dokładnie słucha pacjenta, a następnie przemyślanie próbuje dobrać właściwą diagnostykę i leczenie. Każdy przypadek traktuje indywidualnie i przykłada się do tego.

  Proszę się nie zrażać trudnością w umówieniu wizyty bo warto, ale duża ilość pacjentów też świadczy o czymś.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Witman

  Bardzo dobry i pogodny człowiek. Jest osobą kompetentą, nie bagatelizuje żadnej przyczyny choroby. Od samego początku wzbudza zaufanie. Wykazuje się dużą wiedzą medyczną a nawet wykracza poza swoją specjalizację. Zgadzam się z większością opini wyżej napisanych. Nie zauważyłam u tego lekarza żadnych negatywnych cech :) Ponadto do każdego kienta podchodzi indywidualnie. Lekarz godny polecenia. Chciałabym żeby każdy lekarz podchodził do swojej pracy solidnie tak jak Pan Mariusz, nie na zadadzie "zrobie swoje i będzie z głowy". Jest lekarzem, który nie narzuca swojego zdania, daje pacjentowi czas na wypowiedź, własne refleksje. Przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem oraz wykonuje szczegółowe badania. Moja ocena jest bardzo wysoka ze wzgędu na jego podejście do pacjenta :)
  Jak najbardziej polecam tego lekarz!
  Pozdrawiam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Jaskólska

  Nie zbyt dobra doktor. Jeśli chodzi o leczenie łatwych chorób to tak, lecz jak człowiek przyjdzie z czymś przewlekłym i bardziej skomplikowanym, to zaczynają się schody. Choć bywa , że nie zawsze dobrze rozpoznaje nawet łatwe schorzenia i urazy. Kiedyś poparzyłam sobie nadgarstek tak, że powyskakiwały mi bąble, poszłam więc do niej by zerknęła, może to coś poważnego. Odpowiedziała mi wtedy,że to poparzenie ledwo 1 stopnia, mam smarować alantanem i iść do domu. Wkurzyłam sie bo wiem, że bąble są przy 2 stopniu poparzenia, poszłam więc do ambulatorium przy szpitalu. Przyjał mnie wtedy dr Kaczkowski. Potwierdził moje obawy, że jest to poparzenie 2 st. skierował na opatrzenie rany i na zastrzyk przeciw tężcowi. Inna dziwna sytuacja - przy okazji jakiejś wizyty u p. Jaskólskiej pomyślałam, że pokaże jej moje plecy, bardzo mnie wytrądzikowało. Wiem, że nie jest dermatologiem, ale stwierdzenie, że to są potówki powaliło mnie na łopatki :) bo wg pani doktor jak bym miała trądzik, to również na twarzy :) Nie jest skora do wypisywania antybiotyków. Ja w sumie też nie lubię ich brać, bo niszczą organizm, ale jak mówię jej, że leczę się już jakiś czas sama i nic to nie daje, nadal każe brać homeopaty, a nie antybiotyki. Inna jescze lepsza sytuacja - jako młoda dziewczyna miałam duże problemy z sercem - kołatania, kłójące bóle, które paraliżowały mnie nawet na godzinę. Pani doktor zrobiła echo serca i wysłała do opisu. Na opisie wyraźnie napisane rytm serca niestabilny[czy coś w tym stylu], a pani stwierdziła, że wszytsko jest ok i dodała, że w m oim wieku (miałam wtedy ok 20 lat) nie można mieć problemów z sercem. Problem ten utrzymywał się przez dłuższy czas. Teraz nadal występuje lecz rzadziej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Witman

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz rodzinny naszej osiedlowej przychodni.Posiada doskonałe podejście do chyba każdego pacjenta. Jest to lekarz któremu bez wstydu można powiedzieć o wszystkich dolegliwościach i objawach chorobowych.Posiada specjalistyczną wiedzę, co pokazał skutecznie lecząc u mnie w kilku przypadkach zdecydowanie wychodzących poza jego specjalizację. Posiada zrozumienie dla pacjenta, jest otwarty a zarazem bardzo konkretny i skuteczny.Leczy się u niego cała moja rodzinka i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni, ze to nasz Pan Doktor. Jerzy Markowski z rodziną


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Witman

  Bardzo dobry lekarz. Myślący z dużą wiedzą i intuicją. Polecam. Andrzej Łukasiewicz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Eugenia Mruczyńska

  Zgadzam się z przedmówczynią. Pani Eugenia ZAWSZE wystawia antybiotyk, zresztą często ten sam. Nie zawsze miła, kilka razy trzeba było na nią dłużej poczekać, gdyż rozmawiała z pielęgniarkami na zapleczu. Zmieniłam lekarza, do kompleksowego, POWAŻNEGO leczenia tej Pani nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Witman

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Doskonałe podejście do pacjenta.Gdy czegoś nie jest pewien wówczas daje skierowanie na dodatkowe konsultacje.Przyjmuje na konkretne wcześniej umówione godziny.Jest świetny i nie zmienię go na żadnego innego lekarz.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Witman

  Bardzo dobry lekarz, nie odwala roboty , ma czas dla pacjenta i go wysłucha. Chodzę do niego z mężem i oboje jesteśmy zadowoleni z wyboru tego lekarza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Witman

  Jest zainteresowany dolegliwością pacjenta, samym pacjentem.Spotkałem wielu lekarzy, ale jeszcze żaden nie wykazał się taką kompetencją jak dr.witman.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania