Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Poradnia Zdrowia Psychicznego Allenort Białystok jest częścią Klinik Terapii Allenort, grupy podmiotów specjalizujących się w terapii zaburzeń zdrowia psychicznego. Obecnie pomagamy pacjentom w Białymstoku, Łodzi i Warszawie, gdzie poza placówkami ambulatoryjnymi otworzyliśmy pierwszy prywatny szpital psychiatryczny, w którym leczymy pacjentów kompleksowo i nowocześnie , w możliwie sprzyjających powrotowi do zdrowia warunkach. Placówka w Białymstoku oferuje całościowe podejście do terapii zaburzeń. W naszym zespole znajdują się lekarze psychiatrzy, psychologowie i psychoterapeuci oraz inni specjaliści, których konsultacje pomagają w powrocie do zdrowia naszym pacjentom. Nad ich pracą i jakością świadczonych usług czuwa dr hab. n. med. Napoleon Waszkiewicz pełniący również funkcję kierownika Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Poradnia Zdrowia Psychicznego to przyjazne miejsce, w którym pomoc otrzyma zarówno dziecko i nastolatek jak i osoby dorosłe oraz seniorzy.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Psychiatria Allenort Białystok Sp. z o.o.
Kawaleryjska 9, 15-324 Białystok
Psychiatria Allenort Białystok Sp. z o.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (35)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Simonienko konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Miałam już styczność z 4 psychiatrami, ale Pani dr Katarzyna okazała się najlepsza. Wydaje mi się, że w końcu otrzymałam właściwe leki (ogromne zaburzenia lękowe), koszmary senne. Co do wizyty w gabinecie, to mogę powiedzieć, że czuć było ze strony Pani dr Katarzyny ogromne zrozumienie problemu, podeszła do sprawy bardzo indywidualnie i empatycznie. Zdecydowanie polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Karolina Wilczyńska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Polecam szczerze Panią Doktor.
  Mimo,że wizyta mnie przerażała to od przekroczenia progu gabinetu czułam się swobodnie.
  Pani Doktor bardzo sympatyczna, empatyczna i zaangażowana. Pyta i umie słuchać. Wnikliwie analizuje wyniki badań i o wiele kwestii dopytuje. Bardzo mi się podobało,że podchodzi holistycznie do tematu i analizuje całość a nie tylko aspekt psychologiczny. Pacjent w gabinecie czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Pani Doktor dokładnie tłumaczy diagnozę i proces leczenia sprawdzając czy wszystko jest zrozumiałe. Zatem po wyjściu czuje się ulgę. Polecam szczerze.

  S
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Napoleon Waszkiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta trwała 20 minut, w tym pan Profesor 7 minut rozmawiał przez telefon z kimś. Nie słucha tego co do niego się mówi, zdawał się roztargniony i nie słuchał tego co do niego się mówi. Mówiłem jakie leki biorę, żeby nie przepisał mi takich by kolidowały z tymi co biorę, przepisał mi oczywiście takie leki, które kolidują z tymi co biorę, tak pan Profesor słucha pacjenta za 300 zł za 20 minut nie konkretnej rozmowy. Odradzam tego pana.

  K
  Profil zweryfikowany
  Daniel Zalewski konsultacja psychiatryczna

  Radzę omijać szerokim łukiem tego lekarza. Zero empatii, chłodne podejście do pacjenta w tym zgryźliwe komentarze i lekceważenie zmartwień i problemów, z którymi się borykam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Daniel Zalewski konsultacja psychiatryczna

  Podczas wizyty, przy wcześniej stwierdzonej depresji u innego lekarza, usłyszałem, że moje okropne samopoczucie jest normalne i może pomóc spacer. Moje problemy zostały zlekceważone, a po rozmowie mogłem odnieść wrażenie, że wynikają one z mojej winy.

  K
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Napoleon Waszkiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Fenomenalny, kompetentny i zaangażowany specjalista. Pan doktor potrafi rozmawiać z ludźmi, zrozumieć ich i wie jak wyciągnąć z nich jak najwięcej informacji, które będą przydatne w diagnozie. Zdecydowanie polecam.

  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Napoleon Waszkiewicz konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Jest moja i mego syna Artura ostatnią szansą , to początek leczenia ale już widać efekty . Od 8 lat nie było diagnozy . Po pierwszej wizycie u Profesora poznaliśmy przyczynę .

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Rafał Zaremba

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Rafała. Pełen profesjonalizm - indywidualne podejście do pacjenta, trafne diagnozy i skuteczne leczenie. A to wszystko w bezstresowej atmosferze. Polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Rafał Zaremba

  Bardzo dobry lekarz. Potrafi słuchać, potrafi też odpowiadać na to co się mówi. Można porozmawiać jak człowiek z człowiekiem. Polecam.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Zaremba

  Pan doktor wykazuje duże zaangażowanie. Wnikliwie słucha i tłumaczy. Trafia z lekami. Dużo zawdzięczam dr. Zarembie. Postawił mnie na nogi w trudnej sytuacji .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania