Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Mickiewicza
Mickiewicza 28/30, 80-405 Gdańsk
Przychodnia Mickiewicza logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zawada Inny

  Lekarz nie słucha pacjenta, daje niestosowne komentarze, mówi niewyraźnie i nie da się go zrozumieć, a leczenie które proponuje nie pomaga, nie odpowiada na pytania pacjenta i mogę tak wymieniać dalej. Nic dziwnego że czas oczekiwania jest tak krótki

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  Krystyna Błaszkowska Inny

  Bardzo dobry lekarz, o wysokiej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Mickiewicza Inny

  Pani doktor rzeczywiście dość szczegółowo przygląda się każdemu małemu pacjentowi i sugeruje dużo możliwych rozwiązań, ale czy można uznać to za wadę? Moim zdaniem nie... W przypadku mojego dziecka wolę dmuchać na zimne i dostać o jedno skierowanie do szpitala za dużo niż o jedno za mało.

  M
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Zawada Inny

  W niedzielę miałem wypadek na rowerze i zostałem zaopatrzony w SOR. Następnego dnia zmieniał mi opatrunek ratownik medyczny w hotelu i powiedział, aby zadzwonić do lekarza i poprosić o antybiotyk bo rana źle wygląda. Poprosiłem mojego ubezpieczyciela o zorganizowanie takiej wizyty i zostałem połączony z Panem Andrzejem Zawada na teleporadę.

  Nie słuchał co do niego mówię, powiedział że przedstawiony przeze mnie przebieg wydarzeń nie jest możliwy, że on nie może wypisać antybiotyku jak nie widzi rany (zaproponowałem przesłanie zdjęcia). Na koniec skwitował, że on mi może przepisać inny lek za 50 zł + maść.

  Kolejnego dnia miałem wizytę u chirurga. Powiedział, że ten lek nie podaje się na rany, maści się nie stosuje i przepisał inny antybiotyk.

  Czyli - stracony czas i pieniądze na wizytę, złe traktowanie, nie słuchanie, przerywanie, stracone pieniądze na zakup leków, które nie były potrzebne.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  U
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Konkol Konsultacja chirurgiczna

  Po kilku miesiącach nieskutecznego leczenia i odsyłania od lekarza do lekarza trafiłam do doktora Konkola, który mnie nie zbył (!), wykonał wszystkie niezbędne badania, rzeczowo tłumaczył co należy zrobić i dlaczego, prowadził moje leczenie przez kilka tygodni i wyprowadził mnie z ciężkiego stanu. Jestem dr Konkolowi bardzo wdzięczna za profesjonalizm i ludzkie podejście.

  D
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Mickiewicza Inny

  Wizyty u Pani doktor realizowane są na czas, przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Nigdy nie miałam tez problemu z rejestracją. Pani doktor wszystko tłumaczy, czuć od niej ciepło i życzliwość, co bardzo pomaga spanikowanym młodym rodzicom ;) dawno nie spotkałam się z tak zaangażowanym i profesjonalnym lekarzem. Polecam :)

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Konkol Inny

  Ponieważ moja teściowa Ewa Buczkowska nie ma internetu, w jej imieniu przekazuję opinię o Panu. Super chirurg, miły sympatyczny a przede wszystkim kompetentny ma doskonałe podejście do pacjenta. Gorąco pozdrawiam.

  lek. Łukasz Konkol

  Dziękuję za opinie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Mickiewicza Inny

  Pani Doktor jest wspaniałym, ciepłym, empatycznym człowiekiem, który widać ze kocha swoją prace. Niesamowita wiedza, doświadczenie i podejście do małych pacjentów i spanikowanych rodziców.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Konkol Inny

  Pierwszy chirurg którego polecam w 100%, wszystko zrobione bezboleśnie i poczucie humoru umila wizytę ;) naczyniak i włókniak wycięty precyzyjnie zostały malutkie ślady szwy ładnie założone z ranami nie było problemów.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania