Usługi
Specjaliści
Adres
Prywatny Gabinet Okulistyczny Małgorzata Mrowiec
Trzech Kotwic 11B, 49-300 Brzeg
Opinie o specjalistach (33)
33 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Maciej
Przemiła osoba,z sercem na dłoni!Zaangażowany lekarz i po prostu dobry człowiek..
KŻ
Wszystko jak najbardziej okey. Pani dr wszystko szczegółowo wyjaśnia, przekazuje dalsze instrukcje postępowania leczenia. Polecam
Zbigniew
Uzyskałem wyczerpujące informacje na temat choroby moich oczu i możliwości leczenia. Pełny profesjonalizm, gorąco polecam.
Małgosia
Bardzo duże zaangażowanie Pani doktor podczas badania i szczegółowe wskazówki nt. sposobu leczenia.Profesjonalnie w niezwykle miłej atmosferze. Gorąco polecam.
Bartosz
Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jest również bardzo profesjonalna w wykonywanym zawodzie. Dokładnie i przejrzyście wyjaśniła mi powód pojawiającej się u mnie wady wzroku oraz zaleciła odpowiednie dla mnie rozwiązanie. Serdecznie polecam.
Barbara K.
Świetna lekarka okulistka.
profesjonalista w dosłownym znaczeniu, posiadająca wysoki poziom wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.
Jednocześnie empatyczna, miła dbająca o komfort pacjenta
Aleksandra
Polecamy bardzo Panią doktor , bardzo empatyczne podejście do starszych ludzi, kompetentna i cierpliwa
Violetta
Pani doktor bardzo miła i kompetentna, ze wspaniałym podejściem do pacjenta.
Joanna
Bardzo polecam Panią Małgorzatę Mrowiec. Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa .
Monika M
Byłam pierwszy raz. Wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję